Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az, ha egy határozottna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az, ha egy határozottnak mondható férfi zavarban van egy nő társaságában?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett egy férfi a munkahelyemről. Viszont már-már feltűnően kerüli a szemkontaktust velem. Ez a mindenkire néz, csak rám nem helyzet van. Már majdnem kezd idegesíteni is.


Viszont mikor köszön , akkor mindig megemelkedik a szemöldöke, és valahogy más lesz a hangtónusa is. Párszor elkaptam az tekintetét akkor , mikor valami vicceset mondott a társaságban és rám nézett legelőször, így egymásra mosolyogtunk.


Mindenki határozottnak mondja/ismeri. Most akkor unszimpatikus vagyok neki vagy zavarban lehet? 15 év van közöttünk. Arra gondoltam, hogy esetleg emiatt gondolhatja, hogy nekem ő nem jön be és inkább nem is próbálkozik sehogy. Szerintetek?


2021. jún. 12. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkább úgy tűnik hogy jól kezeli a munkatársakkal való kommunikációt. Semmi egyéb nincs ebben, csak te képzelsz többet bele mint ami valójában van. Neked tetszik és nem tudsz elvonatkoztatni, objektív lenni vele kapcsolatban.


Tehát csak kolléga vagy a szemében. Ennyi.

2021. jún. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem tom, most akkor neked bejön??? Mert ha igen,akkor mozdulj rá, ne itt verd a nyálad a válaszokra.


Max kosarat kapsz.

2021. jún. 13. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha be is jössz neki, kerül téged, nehogy még véletlenül is legyen köztetek valami.

Jól kezeli a helyzetet.

Te meg hagyd békén, lehet nős.

2021. jún. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos levágta, hogy tetszik neked és inkább kerül, hogy ne láss bele dolgokat mert ő nem akar tőled semmit.

Amiket ide leirtál az ún. nevezett "jelek, hogy bejössz a pasinak ", azokat hát elég könnyű belelátni mindenbe ha nagyon akarja az ember, szóval nem igazán mérvadó.

2021. jún. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki azért van zavarban, mert bejön neki az illető. Látja, hogy rá vagy kattanva és ez nem tetszik neki. De attól még emberként kell kezelnie.
2021. jún. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ez tök fura, mert nekem is a munkahelyemen vagy egy faszi, aki eléggé így viselkedik velem. Kb 15-20 évvel lehet idősebb.


Nekem egyáltalán nem jön be, meg nem is érdekel, kb sosem beszélünk max köszönünk egymásnak. Szóval ennyiből képtelenség, hogy én antipatikus legyek számára, de az is, hogy vonzódjon hozzám, mivel semmit nem tud rólam. Ennek ellenére mégis ilyen furán viselkedik velem a kezdetektől, míg másokkal normális.


Először furálltam, most már nem izgat, meg amúgyis egy másik kollégám tetszik, szóval.


Amúgy a te esetedhez annyit, hogy nem hinném, hogy a pasi levette, hogy bejössz neki. A férfiak nagyon vakok ilyen téren, nem nagyon veszik észre, ha egy nő szimpatizál velük. A legtöbbnek konkrétan az arcába kell tolnod a dekoltázsodat és akkor se értik, mi van. Az apró női jelzéseket, nézést, testbeszédet észre sem veszik.

2021. jún. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem adok neki jeleket, hisz nem is tudok, mert nem néz rám, nem beszél (vagy alig) hozzám. Olyan furcsa velem.

Szerintem nem tudhatja, hogy nekem ő bejön. Amúgy sem vagyok nyomulós típus. Mindegy.. lehet csak ennyire unszimpatikus vagyok neki. Bár azért bánt egy kicsit, hogy ilyen.

2021. jún. 13. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!