Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasiknak mi számit körvérnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak mi számit körvérnek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 16:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én erre halottam egy találó dolgot "Nagy kofferba jó pakolni,csak ne keljen cipelni."

Én szerintem nem a küldő számít hanem a belső.A küldőben 1 dolog a lényeg,hogy valami megfogjon,hogy legyen bátorságod odamenni...

2010. aug. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt nem lehet csakis kilogrammokba mérni.Én 164 cm magas vagyok és két gyerek után 75 kiló.Most is csinos vagyok állítólag függetlenül a kis pocakomtól ami szülés után rajtam maradt.Előttük 68-70 kg voltam és mégis kapós voltam a pasiknál.Azis igaz,hogy mindíg sportoltam és erős is vagyok és az izom az meg nehezebb mint a zsír.Így könnyen megeshet,hogy kevesebb súlyú hölgynél vékonyabb vagyok amit tapasztaltam még terhestanácsadáson anno.Szerintem a kilogrammok csalókák.
2010. aug. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
164 cm magas vagyok és 75 kg két gyerek után és a páromnak csinos vagyok és másoknak is.Lányként is 70 voltam és buktak rám a pasik.Mindíg sportoltam és izom is van rajtam ami nehezebb mint a zsír.Könnyen megesik,hogy a kövérebbnek kisebb a súlya.
2010. aug. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Teltebbek jobbak az ágyban és jobb az orgazmuskészségük is.Ezekhez is kel tápanyag és kalória úgy mint az úszáshoz.
2010. aug. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 nashua9 válasza:
Tudni kell öltözködni szerintem a plusz 15 kilókat simán el lehet takarni ruhákkal. Barátnőm 90 kilós de jól öltözik és állandóan max 70-80 között tippelnek csak.
2010. aug. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
akkor szerencsés a csaj :D
2010. aug. 25. 22:30
 17/19 anonim válasza:
köRvér csaj nincs, de kövér még lehet...
2010. szept. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én is kövér vagyok,nem is picit a 168 centimhez most éppen 88 kiló vagyok.ez nagyja részt háj is.Viszont 106 kilóról indultam,szépen,lassan,de adogatom le,8 hónapa alatt 18 kiló,azért nem rossz. :) Amúgy így is elég kellendő vagyok,mert az arcom szép s viselkedésem se a mostani tinikéhez hasonlít és maga a személyiség is fontos.Pl a párom a maga 172 centijével és a 70 kilójával engem választott. :) De igyekszem én is lemenni 70 vagy annál egy picivel lejjebb,azt hiszem menni is fog. :)

18/L

2010. szept. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

én 168 cm vagyok és 64 kg és én dagadtnak érzem magam :S =(


ne pontozzatok le lécci =/ csak nemtom nagyon elfogadni magam a sok anorexiás p*csa között

2010. szept. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!