Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan érdemes odamenni egy lányhoz?

Figyelt kérdés
Jobb ha már az elején elmondom neki, hogy tetszik vagy inkább próbáljak meg vele az elején valamilyen semleges témáról beszélgetni és ha látom rajta, hogy szívesen beszélget velem akkor elmondom neki, hogy igazából azért mentem oda hozzá mert bejön nekem?A másik kérdés pedig, hogy ilyen estében érdemes rögtön elhívni valahova vagy inkább kérjek tőle valamilyen elérhetőséget (például Facebook vagy hasonló) hogy később ott megbeszélésünk egy randit?

2021. jún. 13. 20:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ, hogy hol mész oda a lányhoz. Az írásodból azt feltételezem, hogy olyan esetekről van szó, amikor még sose láttátok egymást előtte. Csak magamból tudok kiindulni, én személy szerint jobban örülnék, ha először megismerkednénk, beszélgetnénk egy kicsit. Félreértések elkerülése végett (ha esetleg lenne pasija) már az elején elmondhatod, hogy azért mentél oda, mert szimpatikus, szívesen megismerkednél vele, és akkor megtudod, hogy szingli-e, meg hogy vevő-e rád.


Szerintem ez mindenkinél eltér. Valaki szereti, ha először csak elérhetőséget kérsz el, más annak is örül, ha egyből elhívod valahova. Én pl ha nagyon szimpatikus az illető akkor nem bánnám, ha már rögtön el is hívna valahova.

2021. jún. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!