Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya nőknek lehet esélyük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya nőknek lehet esélyük normális párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Vagy ha véletlenül össze is jönne egy kapcsolat, akkor többet kell tűrniük (pl. a férfi szebb nőket nézeget, esetleges megcsalás), és többet is kell nyújtaniuk (több odaadás, "házicseléd" szerep, szexben mindenre nyitottság), mint egy szebb nőnek?

Vélemény?


2021. jún. 15. 13:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
45%
Egy csúnya nőnek többet kell tűrnie és nyújtania, már ha kell valakinek egyáltalán.
2021. jún. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%
Ismerkedtem egy sráccal,aki elég helyes volt hozzám képest,régen tényleg akár modell lehetett volna,manapság eléggé lestrapált. De még így is jobb mint én valószínűleg. Egyszer ő hozta ezt fel nekem, hogy elvárna ezt meg azt,kb az volt a lényeg amit a kérdező ír,mert hogy kevesebb az értékem vagy mi. Hát én nem mentem bele,azóta inkább dolgozom magamon, próbálok sokat sportolni, volt egy plasztikai műtétem, szép ruhákat vettem. De ha egyedül maradok,akkor sem lennék ilyen cseléd szerepben, úgy érezném hogy nyomorúságos tőle az életem.
2021. jún. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Csak a személyiség számít.
2021. jún. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy csúnya nő!

Ha egy nő ápolt és ad magára akkor nem lehet csúnya. Egyébként meg mindenkinek más a szép!

Nem csak külső van, hanem személyiség is.

Lehet valaki szép, ha amúgy egy hárpia akkor nem ér semmit.

2021. szept. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!