Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél olyannal, aki így ír?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyannal, aki így ír?

Figyelt kérdés

Tudom=tom

Tudok=tok

Amúgy=am

Megyek=mek

Működik=mükszik

Ja és úgy köszön hogy „cs”


2021. jún. 16. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Soha
2021. jún. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Én úgy írnám, hogy „muxik”


Vicc OFF

Így írni amúgy kb MSN korszakban volt divat, 15 éve!! 😃


Amúgy ez a pár szó még nem durva. Sokkal rosszabb, ha valaki nem tudja helyesen írni pl az igekötőket. Pl azt írja, hogy „felfog szállni” „fel fog szállni” helyett.

2021. jún. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, és ugy fordítva, ahol egybe kéne, ott meg külön írja: „fel szóközB+ száll” „felszáll” helyett.
2021. jún. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2, 3 Nekem a mobilom valamiért gyakran javítja ki állandóan ezeket a szavakat. Mármint amiket egybe kéne írni, de ő különírja. (Igen, mert elvileg ő okosabb akar lenni nálam írásban is.) Utólag kéne bíbelődni vele, és kijavítani, de ha csak ismerkedek valakivel, akkor nem foglalkozok vele, nem hiszem, hogy eddig zavart másokat. Az már más dolog, ha hivatalos szöveg, vagy hivatalos személynek írok, akkor odafigyelek, hogy helyes legyen, aztán belejavítok a mobilom javítgatásaiba.
2021. jún. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy észrevettem, itt nem javítgat. :D De Messengeren pl állandóan, pl egy egyszerű szó: "megcsinálom", én egybeírom, de kijavítja és lesz belőle "meg csinálom". Tényleg okos. Egyszer fordult elő, hogy egy közeli ismerősöm beszólt, hogy helytelenül írok, külön vannak egyfolytában az igekötők. :D Neki elmagyaráztam, hogy bakker, tudom hogy kell írni, a mobilom javít. Ha itthon vagyok, és simán csak beszélek veled házimunka közben vagy valami, akkor nehogy már még neked is csak javítgassak, hagyj már. :D De ő volt az egyetlen, aki említést tett valaha, senki mást nem izgat.
2021. jún. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, ez kizáró ok. Nagyjából értelmes ember nem ír így. :)
2021. jún. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, ettől függetlenül még oki lehet.
2021. jún. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!