Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy nagyon szerelmes vagyok valakibe, akinek van kapcsolata? Nem nyomulok rá, teljesen tiszteletben tartom, a legjobbat kívánom neki az életben, sőt, szimpatizálok a barátnőjével. Több lenn.

Figyelt kérdés

Mindig is lenéztem a hűtlen embereket. Nem értettem, hogy miért nem ábrándulnak ki egyesek valakiből, ha az az illető mással van együtt? Szóval nem értettem, hogy tud bárki is kapcsolatos emberre nyomulni. Mindig azt mondtam, teljesen elveszítem az érdeklődésem bárki iránt, ha annak van valakije. Ez VOLT...

De MOST...

Megismertem egy férfit, akinek van barátnője. És ennek ellenére szerelmes vagyok belé. Még sosem voltam ilyen szituációban. Nem csak azt a tipikus, egy hónap alatt lecsengő fellángolást érzem, ami azért mindenki életében elő-elő fordul. Hanem őszinte szerelmet. Olyan furcsa. Plátói az egész., nincs köztünk SEMMI, nem hűtlen se ő, se én nem vagyok "3. fél". Ezt azért leszögezném, hogy NINCS megcsalás, csak az én érzelmeim vannak. És nagyon erős érzelmek. Azért írom ezt, hogy őszinte szerelmet érzek, mert komolyan itt belül azt kívánom neki, legyen boldog, és megvédem őt. Hogy mitől védem meg, pl. munkahelyi pletyka ha van róla, a jelen nem létében, mindig védem. Pedig nem tud róla. Én ezt őszinte szeretetnek tekintem. És tényleg az se zavar, ha mi sosem leszünk együtt, amennyiben ez kell ahhoz, hogy boldog legyen. Tehát ha a barátnőjével boldog, legyen vele, ezt kívánom neki. És ennél őszintébb érzések aligha vannak egy szerelmestől. Pedig tényleg szeretem. A legboldogabb lennék, ha egy csoda folytán ott hagyná a barátnőjét, és elhívna randizni. De persze erre vajmi kevés esély van. Szeretem őt belsőleg és külsőleg egyaránt. Nem volt még férfi, akiért ennyire oda lennék. De tisztában vagyok azzal, hogy ehhez az irdatlan vonzerejéhez valószínűleg hozzátesz az, hogy elérhetetlen. De akkor is szeretem. Sőt, szerelmes vagyok belé. Nagyon.

Sőt, ha egészen őszinte akarok lenni, vannak betegesebb húzásaim. Például elkezdtem érdeklődni a barátnője iránt, követem Facebookon és Instagramon is. Látnom kell mindent ki ő, milyen ő. És nem utálom őt egyáltalán, ahogy az nőknél lenni szokás. Irigylem a barátját, de ennyi. Szimpatikusnak és természetes szépségnek tűnik.


2021. jún. 16. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Az a véleményem, hogy kezdesz bolond és mániákus lenni.
2021. jún. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
D cup is finally back.
2021. jún. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Ennek te is tudod, hogy semmi értelme. Csak a saját idődet és energiáidat pazarlod ezzel. Szerintem ő nem dékosár, mert az nagyon utálta a másik csajt és mindenben jobb volt nála.
2021. jún. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Ez már beteges vágy.
2021. jún. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezen csak az idő segít, meg ha megpróbálsz kevesebbet gondolni rá. Persze ilyenkor nehéz, mert az ember nem tudja kiverni a fejéből az illetőt, de az idő majd enyhíti a fájdalmat. Sajnos nekem is volt pár hasonló plátói élményem, elképesztően tudott fájni, amikor a másik nőt láttam olyan helyzetben, amiről én is álmodtam, küzdöttem érte hónapokon át...és jött egy nő, akinek csakúgy megadatott, ami velem jó eséllyel sosem fog. Ezt csak az értheti meg, aki átélt hasonlót, kívülről könnyű ítélkezni.
2021. jún. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Meg a szerelem az nem egy racionális, megmagyarázható dolog. Én is tudtam, hogy semmi reális esély nincs, hogy összejöjjön a kapcsolat. Mégsem tudtam elfelejteni, mivel szerelmes lettem... Kb csak a (kívül-belül) hasonmása tudta volna akkor feledtetni velem őt, mással nem tudtam volna kapcsolatot kezdeni.
2021. jún. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát én ezt nem olvastam el, de szerintem ez oké. Az lenne a legjobb, ha poliamórok lennétek, mert akkor ti is össze tudnátok jönni. ^^
2021. jún. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7#es vagyok. Elolvastam az egészet. És hát kezdek beléd szeretni. Csodás embernek tartalak.
2021. jún. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!