Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Goromba lenni valakivel, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Goromba lenni valakivel, csak hogy távol tartsam magam tőle. Bevált valakinek?

Figyelt kérdés

Nagyon bejövünk egymásnak egy munkatársammal, de kapcsolatban vagyok. Érzem, nem sok hiányzik, hogy megcsaljam párom. Beválhat, hogy gorombán viselkedek vele csak hogy összevesszünk, így tartsam magam tőle távol? Érzem baj lesz ha továbbra is haverkodunk.

Próbálta már ezt valaki?



2021. jún. 16. 15:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Inkább ignoráld,csinálj úgy mintha mindig nagyon sok dolgod lenne,ha beszélni akar veled.
2021. jún. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Gorombának nem kell lenni, főleg nem munkahelyen veszekedést provokálni. Ne haverkodj vele, kerüld el, ne menj bele hosszas beszélgetésbe, flörtbe.
2021. jún. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért akar inkább goromba lenni, mert azt akarja, hogy a kolléga megharagudjon rá, és ne akarjon beszélni vele. Mert a kérdezőnek nincs elég akaratereje nemet mondani neki. Inkább azt várja, hogy a másik ignorálja, és akkor meg van oldva.
2021. jún. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Azért ilyenkor érdemes felülvizsgálni a párkapcsolatok minőséget is.
2021. jún. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mondd neki azt hogy neked o nem jon be, ne strapalja magat. Innentol nem fog etdeklodni utanad es konnyebb lesz elkerulni.
2021. jún. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ebben vagyok benne, csak fordítottan: ő van kapcsolatban, én egyedüli vagyok, és érzem, hogy bejönne, igaz, ő is úgy tűnik, hogy érdekelne a személyem mélyebben.

Én direkt távolságtartó vagyok vele, mert érzem: az érzelem nagy úr lenne, így nem bonyolódok bele, ugyanakkor a távtartás azt is eredményezi, hogy még beszélgetést, a barátkozás lehetőségét is lezártam vele...

2021. jún. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Figyelj, őszintén mondd el neki, hogy párod van, és nem szeretnél semmit tőle, az eddigieket is túl soknak tartod. Ennyi. Nem kell a púder, meg a taktikázás.
2021. jún. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%
De aztán ne csodálkozz rajta, ha ezek után le fog zokni.
2021. jún. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%
Tojni. Ez az autokorrektor borzalmas.
2021. jún. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
16%
Persze, legyél csak goromba vele, aztán meg majd ne csodálkozz, ha a mostani ringyód félrekefél majd melletted, a karma visszaüt előbb-utóbb.
2021. jún. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!