Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet olyan férfiakkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan férfiakkal ismerkedni akik szeretnének családot alapitani és gyereket vállalni? /N

Figyelt kérdés
Szeretnék olyan párkapcsolatot ahol nem csak járogatunk egymással hanem komoly szándékkal vagyunk együtt.

2021. jún. 17. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretnék, de sajnos esélytelen hogy bármelyik nő is komolyan gondolja velem...
2021. jún. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
miért gondolod igy?
2021. jún. 17. 19:43
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Privàtban elmondom szívesen


#1-es vagyok

2021. jún. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen komoly kapcsolatra vágyom, tanulmányaim miatt még nem most szeretnék gyereket, az igaz.

22F

2021. jún. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Szerinted az ilyen férfik egy helyre gyülekeznek valahol?


Ha igen, ne legyen még se családod se gyereket még egy jó darabig.

2021. jún. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Hány éves vagy, mi a végzettséged, mekkora a nettó vagyonod és milyen a családi háttered?


Mert szeretni sokmindent lehetne, én is szeretnék például pálmafák alatt, tengerparton henyélni és naponta párszor 1-2 percre ránézni a részvény árfolyamokra. Csak hát komolyabb tőke kéne hozzá.


Vagy például tökre szeretnék felpattanni egy gördeszkára és olyan trükköket nyomni, mint Tony Hawk, de még gurulni sem tudok vele, többet kellett volna gyakorolni...


Szóval egy dolog a vágyálom, egy másik meg a realitás.


Nekem megvan az egzisztenciám, de a leendő választott partneremmel KÖZÖS lesz a gyerek, nagyon nem szeretném, ha az én f..szommal verné a csalánt nincstelen dohánybolti eladóként, akinek felcsillant a szeme a bőséges családtámogatás miatt...


Egy szintén stabil egzisztenciával rendelkező nővel szívesen vállalnék is, de akkor a gyerek jövője a legfontosabb, amihez ez is hozzátartozik.


És persze önmagában ez sem minden. Ha én hajlandó vagyok áldozatot hozni a gyerekért (azzal, hogy a korai tengerparti nyugdíj helyett gürizek), akkor a nőtől is elvárható, hogy ne játssza el a hattyú halálát két pisis-kakis pelenka kicserélése miatt (amit alkalomadtán akár én is megcsinálok, egyedül megszülni meg szoptatni nem tudom), hanem mondjuk utána is egyenlő részt vállaljunk a gyereknevelésből.

2021. jún. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal lehetsz vagy tudatlan ha ilyen kérdést teszel fel..


Írták már fentebb is, hogy nincs ilyen hely, se az életben se a neten. Ilyen embert lehet találni mindenhol meg sehol.


Azt írod komolyabbat mint csak járogatni......


Kevés olyan hülye van aki előtte nem költözik össze egy mondhatni stabil helyre, stabil lakhelyre, kialakítják az életüket együtt élnek és dolgoznak mindketten kb 1 évig és utána döntenek gyerekről...esetleg...


Kevés helyen történnek egyszerre a dolgok....


Mintha te arra gondoltál volna, hogy megismeritek egymást, járogattok, egyik otthon lakik másik külön vagy mindkettő a szülőnél...és egy napon: "te figyu már legyen gyerekünk házasodjuk össze, és költözzünk össze és ez mind egyszerre...A TE szádból így hangzik.

2021. jún. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer majd szeretnék. F
2022. máj. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!

Hová lettél..?

2022. aug. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!