Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bámulnak meg, ha kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámulnak meg, ha kövér vagyok?

Figyelt kérdés
Megyek végig az utcán és helyes pasik bámulnak meg. Ez még nem is lenne baj, de kövér vagyok!! El nem tudom képzelni, hogy mit néznek rajtam, amikor vannak modell alkatúak is. Lehet, hogy csak szánakoznak?
2010. aug. 25. 22:48
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Ez kedves, de én egy zsírdisznónak érzem magam:) Folyton tornázom, meg futok, de semmi. Amikor meg bámulnak (főleg jó pasik), akkor eszméletlen dühös leszek, hogy a nyomoromon röhögnek magukban.
2010. aug. 25. 23:00
 12/21 anonim válasza:
Tényleg nem vagy vékony de kövér sem én nehezebb vagyok mint te és mégis megbámulnak a pasik a discoba pedig többet jönnek oda hozzám mint a vékony barátnőimhez pedig ők is szépek szóval hiába vékony vki ha nincs kisugárzása és csúnya te meg lehet h duci vagy de az arcod biztos szép:)
2010. aug. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, elárulod a korod?
2010. aug. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
17
2010. aug. 25. 23:12
 15/21 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális a súlyod és szerintem ehhez a magassághoz ez a súly egyáltalán nem zsírdisznóság .Jó szerintem nagyjából egy arányban vagyunk 165cm/66kg szóval az egy jó átlag lehet belőle faragni ,de nem vészes. Nincs miért aggódnod :) inkább örülj ,hogy ennyire tetszel nekik szerencsés vagy:)
2010. aug. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 rencsyke77 válasza:
Biztos szép vagy, nem csak a modell alkatú lányok lehetnek szépek. Egyébként ismerek egy lányt, aki kicsit teltebb, (a combjai viszont tényleg elég vastagok)de olyan szép arca van FESTÉK NÉLKÜL is, hogy akármilyen modell és szépségkirálynő megirigyelhetné!
2010. aug. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Hát köszi, csak azért ilyen helyzetekben mindig arra gondolok egyből, hogy azért néznek, mert kövér vagyok. Jó, más mondja, hogy ez még nem kövérség, max felesleg, de akkor is, mikor 50 kis lányok sétálnak az utcán és rajtuk minden jól áll, akkor még az sem bátorít, ha megnéznek a helyes pasik.
2010. aug. 26. 00:37
 18/21 A kérdező kommentje:
*kilós
2010. aug. 26. 00:37
 19/21 anonim ***** válasza:
Voltam én 165 centi 70 kiló és olyan kisugárzásom volt,hogy az összes pasi imádott.
2010. aug. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Általában azok a lányok, akik csúnyának mondják magukat, valójában álomszépek!!! Biztos vagyok benne, hogy Te is gyönyörű vagy!
2010. aug. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!