Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők! Ti össze jönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Ti össze jönnétek egy 170 cm magas, jóképű férfival?

Figyelt kérdés
Vagy a magassága nálatok kizáró?
2021. jún. 21. 15:28
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
100%

37

Hát basszus, én sem mondom azt, hogy DD kosaras melltartót hordok, ha AA kosaras kell... Minek ilyennel csalni, úgyis látszik/kiderül?

2021. jún. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
0%
amiért azt mondod, hogy 80 kiló vagy, pedig 100
2021. jún. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:

De én nem vagyok sem törpe sem pedig fusztrált. Nincs miért...:)

Mint kiderült egy válaszadó adja ki magát (több válaszadónak) Biztos sok férfi adja ki magát magasabbnak de én nem tartozom közéjük. 171 cm vagyok de mivel nem húzom ki magam mindig így valósabb az 170.

Köszönöm a válaszokat. Az egyik választ törölték. Nem véletlenül...Arra reagáltam. Egyébként nekem nem jönnek be a nálam magasabb nők. Biztos vannak nagyon normálisak és csinosak közülük, de biztos nem az itt válasz adók lesznek azok...Egyértelműen belém kötöttek mert nem vagyok magas. Egy intelligens nő aki elégedett önmagával nem viselkedik így. Szóval gondolom nincs valami boldog életük. Jobbulást kívánok, hogy jobb legyen még ezen az oldalon is a színvonal.

2021. jún. 23. 08:17
 44/47 anonim ***** válasza:
100%

Nincs törölt válasz, stimmelnek a számozások meg az arra adott válaszok. Ha valamit törölni lehetne az a te tehénkézésed a fiatal lány felé.

Jobbulásra is neked van szükséged mert eszedet vette az alacsonyságod miatti frusztráltság. Mellesleg a termeted a legkisebb gond veled, nem ezért nincs nőd.

Az oldal színvonalát a távolmaradásoddal tudnád emelni ☺


A 175 centis voltam. Tudom, Tehénke 2 leszek 😀

2021. jún. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a privátodra, a 34-es hozzászólásommal kapcsolatban. Nem a magasságodról szólt, és ez rajtad kívül mindenkinek egyértelmű volt ☺ Arra reflektáltam hogy szidtad a lány szüleit hogy mivé nevelték. Erre írtam hogy szégyenkeznivalója inkább a te szüleidnek akad. (És nem azért mert alacsony lettél.)
2021. jún. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. jún. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

A magas nők többsége csak annyit írt, hogy nem jönne össze nála alacsonyabb férfival. Ebben mi a frusztrált meg belekötő?

Egyébként én voltam ekkora pasikkal, soha nem a magasság miatt lett vége a kapcsolatnak. Már férjezett vagyok, úgyhogy nem jönnék össze se 170, se 190 cm-essel, de nem volt kizáró ok, ha valaki alacsony, én is az vagyok.

2021. jún. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!