Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm kezd jóban lenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm kezd jóban lenni a volt pasijával.Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Mikor összejöttünk nem volt beszélő viszonyban a pasival,akivel van egy közös gyerekük.Azért szakítottak ,mert a pasi nagyon féltékeny típus és ez tönkretette a kapcsolatukat. 3 éve ,amikor megismerkedtünk,a pasi letiltotta az ismerősei közül,az utcán nem köszönt neki ha találkoztak.Mostanában a pasas többször eljött a gyerekért és jól elbeszélgettek a párommal.Aztán a facebook kidobta nekem,hogy ismerősök lettek. Tegnap a gyerek azzal állt elő,hogy az apja szívesen látja őt,meg az anyját szombaton a hétvégi háznál,ahol azelőtt együtt jártak a közös barátaikkal.A párom azonnal igent mondott.Később mondtam neki,én nem tiltok meg neki semmit,de nem tolerálom neki,hogy haverkodni akar az exével.Erre azt válaszolta,van új barátnője a pasinak,ne aggódjak,és csak a gyerek kedvéért mondott igent.Vélemény?

2021. jún. 21. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Mekkora veréb vagy... DOBD KI A PITSHÁBA!
2021. jún. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
persze...igen...a gyerek a legfontosabb....aztán sokszor úgy végződik, hogy a gyerek miatt újra megpróbálják te meg mehetsz isten hírével...
2021. jún. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%

En ia haverkodom az exszel. Nekem sem jelent semmit.

Nagy szivas lenne visszaesni.

2021. jún. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%
1. vagyok, 0%. Tehát igazam van!
2021. jún. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36%

És még millió ilyen lesz, és nem várhatja el tőled ő sem, hogy elfogadd, hogy nem csak a gyerek lesz ott hanem ő is....neki nem kell ott lennie.


Ez egy elbacott helyzet....

2021. jún. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!