Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz az, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz az, hogy nem megy egyszerre az, hogy egy férfi szexuálisan vonzó legyen és jó legyen vele a szex + az, hogy komoly kapcsolatra alkalmas, megbízható, értelmes, hűséges legyen?

Figyelt kérdés
Mi alapján gondolod azt, amit?

2021. jún. 21. 16:29
A kérdező szavazást indított:
Igaz (nő vagyok)
Igaz (férfi vagyok)
Nem igaz (nő vagyok)
Nem igaz (férfi vagyok)
32 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%
A barátomnak mégis sikerült mindkettő, szóval a tapasztalatom alapján nem igaz.
2021. jún. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
28%
1! Jajj hagyjuk már a hazudozást! A nők a saját pasijukat hazudják a legjobbnak, persze mert nekik az a legjobb, ami jutott. Én, aki egy hájas disznó vagyok is vonzó vagyok a barátnőm szerint, közben csak azért mondja ezt, mert neki én voltam elérhető. Ennyi.
2021. jún. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Hmmm hát az én férjem kockás hasú, sport ember. Attól mert te beles vagy és ennyi jut másnak, nem jelenti, hogy mindenkinél így van.
2021. jún. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%

Az én uram nem hájas disznó ( nem is sovány), nem úgy választottam, hogy na ő jutott. Viszont vonzó és jó vele a szex és klassz, stabil kapcsolatunk van.

Csak így érdemes.

2021. jún. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
78%

#2

Nem magadból kell kiindulni, aki képtelen mindkettőre. Mindig panaszkodnak az oldalon, hogy a nők válogatósak - tessék, kiválasztottam őt. Miért jöttem volna össze olyannal, akit nem tartok vonzónak és/vagy rossz társ?

2021. jún. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
80%

Most eleve az hogy mit jelentba jo szex már onmagaban kavarodast oķoz.



Nekem pl elezem elso kapcsolataban a srac komoly volt irto helyes de en azt sem tudtam mi a szex soha nem volt orgazmusom de teljesen jo volt igy is. Mivel azt sem tudtam hogy valami hianyozna (egyszeruen éretlen voltam 14 eves 3 évig jartunk)

Szoval megfellt annak hogy 3 in 1 :)


Aztan mással kesőbb megtudtam mi az az orgazmus de alapvetoen nem kívántam elvoltam nelkule siman, szoval az olyan sracok voltak nekem No 1, akikkel gyorsan le lehet zavarni. Azaz megint megvolt a 3in1 érzes. Baratom helyes volt komoly kapcs es jo volt a szex is igy hogy hol elmegyek de inkabb hol nem.



Aztan még kesőbb alakult ki az hogy kívánom is a szexet, minel nagyobbal, minel tobbszor, igy most megint olyan barátom van aki 3 in 1, komoly kapcs,helyes, es jo szex es nagyok a meretei is:)



Es ugyea mostani szememmel latom csak hogy az elso 2 verzi nem is volt 3 in1. De akkor es ott mégis az volt nekem.

2021. jún. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
35%
Szoval amig nem tudja vki mi a valodi jo szex addig azt hiszi hogy az amit eppen megél!
2021. jún. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
38%

3,4,5 Látjátok éppen erről beszélek, hogy most bevéditek az éppen aktuális pasit, hogy ő a Mr Tökéletes. Közben ti is tudjátok, hogy nem. Én barátnőm is ugyanezt csinálja, meg hallgathatom tőle a süket dumát, hogy neki a mackós pasik jönnek be. Igazság szerint csak enyhe túlsúlyom van, de engem ez nagyon zavar, és ahelyett, hogy támogatna abban, hogy fogyjak hazudik, hogy így vagyok jó, erre mondom, hogy csak azért mondja ezt mert én jutottam neki.

Egyik haverom olyan nyúlszájú, hogy szülinapjára poénból répát szoktam neki adni, neki is azt hazudja az felesége, hogy így tökéletes, ahogy van. Közbe ő maga is tudja, hogy nagyon nem az.

2021. jún. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
46%
Hát kinek ne jönne be egy izmos, sportos test? Nem kell irigykedni, te is eljárhatsz kondiba, de étkezhetsz ám egészségesen is hogy ne legyen akkora a beled, mint most. Nem a barátnődre kell fogni, hogy lusta vagy valamit kezdeni magaddal.
2021. jún. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
62%

Nem. Ahogy az sem igaz amit még itt toltok állandóan, hogy a gyerekeinket (mindannyiunknak az összeset) az alfák csinálják akikkel félrejárunk, de a férjeinkkel, a hűséges béna bétákkal neveltetjük fel őket 😂

Az összes ilyen incel agymenés meg kategorizálása az embereknek mind baromság.

Jelen kérdés is erre irányul, jóképű, jól szexelő férfi az csak csapodár paraszt lehet, a férjnek való hűséges meg béna az ágyban. Uncsi.

Igen, a kettő együtt kell és sok pasi megugorja. Aztán vannak olyanok akik az egyiket se. Őket olvassuk itt naphosszat ahogy óbégatnak a világot hibáztatva.

2021. jún. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!