Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha folyton megkérdője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha folyton megkérdőjelezem a kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk együtt a sráccal és nagyon szeretem, de folyamatosan azt érzem hogy teher. Boldoggá tesznek a sikerei es szeretem ha jo kedve van, meg is probalok erte mindent tenni, de az utobbi idoben gyakran gondolok arra hogy mivel o egy eleg szep utat bejart nekem is bizonyitanom kell es ez iszonyuan feszelyez. 20L

2021. jún. 23. 01:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Miért akarsz versenyezni? Egy kapcsolatnak nem célja, hogy egyformák legyetek, hanem hogy boldogok.
2021. jún. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak legyél a társa! Ha ő ezt nem nehezményezi (ha megtenné bunkó lenne) akkor működhet a kapcsolat!


50F

2021. jún. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem versenyzem, csak attol felek, hogy valamikor kozli majd velem h keves vagyok.
2021. jún. 23. 16:13
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így érzek.
2021. jún. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4.-es válaszolo

Hogy orvoslod?

2021. jún. 23. 16:37
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig elmondom neki. Mert nehéz magamban tartanom, ha így érzek. Eddig nem nagyon tudta mit kezdjen vele, szóval féltem, hogy a terhére leszek a nyavalygással. Mostanában elkezdett segíteni nekem. Már jobban összeszoktunk és én is jobban tudom mire van szükségem, ezért érzelmileg támogat. Érzem, hogy bízik abban, hogy elérem, amit akarok és ez elég.
2021. jún. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!