Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Friss kapcsolat. Ha nőről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolat. Ha nőről, aki tetszik, akit szeretsz, kiderül hogy a szobája erős fanatikusságot tükröz, ti kiakadnátok, megszeppennétek? (nagyon hosszú kifejtés) 21/F

Figyelt kérdés

Őszintén szólva vegyes érzések kavarognak bennem, amióta megláttam a szobáját. Csak felugrott hozzá, mert visszaadott nekem valamit. Figyelmeztetett, hogy a szobája nekem valószínűleg bizarr lesz, mert nagy rajongója egy írónő történeteinek, amiből sok rajongói cucc van, de azt hittem csak túloz.


Nem nagy a szobája, ezt tegyük hozzá, de így is mindenhol a történetekkel kapcsolatos dolgok borítják. Négy parafatábla, az egyik falát csak poszterek borítják, a többi falán is van néhány poszter, ahogy a szekrényén is kívül-belül elvétve 1-2. Toll, pénztárca, 3 párna, laptop alátét, telefontokok, naptár, hógömb, füzetek, a kiadott regények, akciófigura, lapos nem tudom milyen figurák (legalább 4 db), bögre, termosz, képeslapok, kulcstartók, és a háttere is ezekből van... a hűtőmágneseket még nem is említve a konyhában. És még fene tudja mik vannak, csak kívülről ezeket láttam.


Amúgy meg nem mondaná róla az ember, hogy ennyire fanatikus! Házi segítségnyújtóként dolgozik a szakmájában, nagyon jó ember, még csak meg sem említette nekem a sorozatot. Láttam a telefontokját, a hátterét is, de amikor rákérdeztem, vállat vonva, de izgatottan mondta, hogy a kedvenc írónője történetei. Merészen rákérdeztem a legjobb barátnőjénél, aki nekem is barátom, és nevetve mondta, hogy: Szóval láttad a "sötét oldalát".

Nyugtatásként azt mondta, hogy a szobája úgy néz ki ahogy, viszont még a másik barátnőjével, aki szintén rajongó, vele se szokott csak erről, és órákat beszélni. Csak szereti így látni a szobáját, amíg még megteheti, mert egyedül van benne. Mert hogyha valaha férjhez megy, hozzám vagy máshoz, muszáj lesz visszafognia magát - állította. Megkérdeztem, ezekre mennyit költ (isten bocsássa meg, nem a pénz a minden, de azért mégsem lényegtelen). Mivel se műkörme, se hajfestés, szolárium, stb, ilyesmivel ő nem él, bulizni se jár el, az akciókat szokta kihasználni bővítésre. Aztán neki (is) elörömködi, hogy mit vett.


Nyugtatásul szánta, mégsem sikerült teljesen... Nem is tudom, talán "feldolgoznom" kell még ezt, aztán megy tovább az élet. Csak fura. Ki nem néztem belőle, hogy ekkora rajongója lehet valaminek! Ilyen szinten!!! Kedves, türelmes, szeret csacsogni, jól tud főzni, mivel egész nap jár-kel az idősekhez az alakja is szép, nem sminkel, természetes szépség, szereti a horrorfilmeket, szórakoztató... millió jót tudnék róla írni.


Már csak azért is ragadok le ezen, mert mivel ennyire szereti ezt, nem akarnám, hogy lemondjon az öröméről. Azonban nem tudom, ha összeköltöznénk (tudom, friss kapcsolat, de benne van a pakliban), mennyire tudnék ilyen környezetben élni.



2021. jún. 26. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a lényeg:

"Kedves, türelmes, szeret csacsogni, jól tud főzni, mivel egész nap jár-kel az idősekhez az alakja is szép, nem sminkel, természetes szépség, szereti a horrorfilmeket, szórakoztató... millió jót tudnék róla írni."

Összeköltözésnél meg kompromisszumokat kell kötni, és ezzel ő is tisztában van:

"Csak szereti így látni a szobáját, amíg még megteheti, mert egyedül van benne. Mert hogyha valaha férjhez megy, hozzám vagy máshoz, muszáj lesz visszafognia magát - állította. "

Szóval tulajdonképpen mi a probléma?

2021. jún. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 harebell ***** válasza:
100%
A leírás alapján kedves és normális lány, van ez a heppje, amivel ő is tisztában van, hogy addig éli ki, amíg lehet, és hogy idővel ez túl sok lenne. Sokaknak van ilyen korszaka, ezzel szerintem semmi baj nincs. Amúgy Harry Potter? :D
2021. jún. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan az!


Ne aggódj 20 èv alatt sok cucc gyűlik össze, nem egy hónap alatt szerezte a Hp ereklyéket:)

2021. jún. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13%

Engem még a sok Szabó Péter-féle motivációs könyv és a polcon lévő Mein Kampf sem tántorított el. Hiba volt.


Az oké, hogy van egy barátnője, akivel megéli a rajongását, de vajon nem lesz-e kötelességed a jövőben ellátogatni vele dedikálásra, új film megjelenése esetén moziba, csak mert te vagy a párja? Szóval rád fogja-e erőltetni az imádatát, vagy elfogadja, hogy neked ez a mű nem jelent semmit, vagy majd megsértődik, hogy nem akarod vele nézni a kedvenc filmjét? És te leszel-e olyan tisztelettudó, hogy nem titulálod majd egy vita hevében gyerekesnek az "őrületét"?


Azért rajongóknál látni egyet s mást, ami szerintem túlzás, pl. karakterekhez hasonlítgatni az ismerősöket, felvenni az ő stílusukat, viselkedésüket, ami egy nem kiforrott személyiségre utal.


A pozitív az ezzel kapcsolatban, hogy nem elvakultan követ bizonyos eszméket, nem egy vallásról vagy másfajta agymosásról van szó, ami megakadályozza őt az önálló gondolkodásban, csupán a történet hangulata ragadta magával, nem lesz szélsőségek megszállottja.


... másrészt meg sosem kell azon törnöd a fejed, mit vegyél neki ajándékba :)

2021. jún. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Utána néztem, melyik írónőről van szó. Kínai írónő, úgyhogy kiejteni se, megjegyezni tudtam, amikor elolvastam a polcán a könyv gerincét. Mo Xiang Tong Xiu írónőtől "A démoni kultiváció nagymestere", és abból jöttek még a felvilágosítások neten, hogy ebből van rajzfilm és élőszereplős sorozat. Ennek az írónak van további 2 története, gondolom angolul olvasta. Nem mélyedtem bele a témába, annyira azért nem érdekel, csak idegesített, hogy nem Harry Potter, de fejből nem jutott eszembe, pontosan micsoda.


Szóval amiatt nem aggódom, hogy dedikálásra meg mi az atyaégre kellene vele menni. Egyébként se jár moziba, a dedikálás pedig hidegen hagyja. Imád olvasni, de a szerző olyan szempontból hidegen hagyja, hogy aláírásért futkosson, de a történetet köszöni minden írónak, aki néhány óráig kikapcsolódást nyújtott neki a történettel.

2021. jún. 26. 13:19
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeresd meg azt amit ő szeret benne. Így a személyisége egy darabkáját fogod szeretni. Engem nem zavarna ha az egész ház csupa ilyen lenne. Sőt, örülnék, hogy ennyire ki tudjs élni magát.
2021. jún. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, szerintem en tudom ki ez a kerdezo. Legutobb ket alkalommal lattam a kerdeset, ahol o a lany anyja neveben irt ki kerdeseket, hogy szerinte ez mennyire nem normalis, hogy rajong ezert a kinai ironoert. Tisztan emlekszem. Most vagy troll a kerdezo, vagy tenyleg az anyja es azota is keptelen leszakadni a lanya hobbijarol.

Mar ezerszer elmondtuk, hogy ha emellett teljesen normalis, sokoldalu csajszi, akkor semmi gond nincs ezzel, hadd rajongjon mar valamiert! Jobb, mintha a feneket razna az interneten.

2021. jún. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Fél napokon át tolna valami pay to win gémet, kisebb problémázás menne, pedig ott szokott már lenni bibi elég rendesen.
2021. jún. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ne az ő lakásában költözzetnek össze, hanem a tiédben.
2021. jún. 27. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!