Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet túllenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet túllenni egy bántalmazó kapcsolaton?

Figyelt kérdés

Nagyon szépen indult, együtt éltünk, és a közös életet terveztük a most épülő házban, megterveztük a nyarat, majd egyik pillanatról a másikra közölte, hogy mégis költözzünk külön, szabad akar lenni. Nem érdekelte hova megyek, mi lesz velem. Végig hitegetett, közben lerombolta az önbecsülésem, sértegetett, majd újra szeretett, aztán mégsem alkalmas a párkapcsolatra.

Nagyon nehéz ezt a hatalmas káoszt feldolgozni, én ki lettem dobva a közös életünkből, és csak itt állok, és próbálom megérteni az érthetetlent.

Segítsetek valami vígasztalóval!


2021. jún. 26. 20:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hát az idő majd segít... Tudom közhely, de tényleg ez van. Én teljesen még mindig nem hevertem ki, pedig már 5 éve vége. Mármint maga az ember abszolút hidegen hagy, de sajnos a személyiségemen nagyon sokat rontott az az 5 év, amíg együtt voltunk. Ez van, majd jobb lesz, fel a fejjel. Tanulj belőle, vond le a következtetéseket.
2021. jún. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!