Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha a párom megtart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha a párom megtartja az exéről a régi intim fotókat?

Figyelt kérdés

A vőlegényem a múltkor a régi képeit rendszerezgette, telójáról pakolta át a gépre őket. Mondjuk jobban esett volna, ha ezt nem a jelenlétemben teszi, mert most kissé kattogok.


Szóval az exéről is kerültek elő képek. Igen, fél szemmel figyeltem mit csinál, nem hiszem, hogy ez akkora bűn, főleg ha úgy csinálja, hogy 2,5 méterre ülök tőle... Nagyrészt közös képeket kattingatott végig (ezek nem érdekelnek, én sem törölném ki a vele közös képeket, ha szakitanánk). Aztán jött a csajról egy csomó egyedüli fotó, majd jött egy eléggé intim fehérneműs fotó, amin ráadásul csomó ideig elidőzött :) Itt persze kiakadtam, és kértem, hogy legalább ezeket a félmeztelen-meztelen képeket törölje már róla, mert ezek zavarnak...

Azt mondta törli, el is hittem. Ma kerestem valamit a gépünkön, és láss csodát a szexi képek még mindig szépen rajta voltak az "old közös képek" nevezetű mappában a nőről :)


Valószinűleg én kattogom túl, hiszen ahogy emlitettem már a vőlegényem... Anno a nő hagyta el egy másik pasiért. Lehet még nincs rajta túl?


Ti meghagytátok a régi képeiteket a csajaitokról?


Nekem az exemről csak a közös képek maradtak meg, még az egyedüli tablófotót is kidobtam/töröltem róla :D Kiváncsi vagyok a pasik hogy állnak ehhez a dologhoz... Köszi!

24/L (vőlegényem 30/F)



2021. jún. 27. 00:07
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
26%

30, Nem mindenki rejtegeti a dolgait a hozzá legközelebb álló személy elől.

Én is így tettem volna. Nem azért mert tapintatlan vagyok, hanem mert ez nem titok és nem is akarom titokban tartani. Legyen lehetősége a páromnak belelátni a lényemnek ezekbe a részeibe is.

Számomra sokkal gázabb lenne, ha ezt a párom a hátam mögött, szándékosan titokban tartaná mintha kiterítené élém és lehetőséget adna hogy megértsem.

Én szeretem érteni, hogy mi miért történik. Mi játszódik le mások fejében, akkor is ha ez esetleg sért engem.

Előrébb való a megértése a dolgoknak, mint a sértettségem.


Számomra teljesen idegen, hogy ti inkább nem akartok tudni valamiről, amit a másik érez vagy gondol. Attól hogy együtt vagy valakivel, nem kell hogy te töltsd ki minden gondolatát. Ez nem lehet elvárás szerintem.

2021. jún. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
11%
Megvannak az olyan képek is valahol, és nem törölném senki egojáért.
2021. jún. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
94%

#31 hát, ez pont nem olyan dolog, amiről akarnék tudni. Vagyis, de, ha nincs túl rajta, húzzon vissza hozzá. Vannak dolgok, amik nem férnek bele. És ez nem sértettség.

Az más, hogy elpakol pár képet, mint az, hogy előttem nosztalgiázik a meztelen exén. Nyilván az utóbbira gondoltam.

2021. jún. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
18%

Kedves kérdező!


Felfigyeltem valamire az írásodból, ami miatt szeretnék tőled kérdezni valamit. Ezt írtad: "Igen, fél szemmel figyeltem mit csinál, nem hiszem, hogy ez akkora bűn". Ez a mondat azt feltételezi, hogy okkal figyeltél oda, tehát korábban adhatott okot bizalmatlanságra. A kérdésem az lenne, hogy mit tett a párod, ami miatt nem teljes a bizalom?

2021. jún. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
9%

31: teljesen egyetértek!


Ha megvan az egyenesség mindkét fél részéről, akkor el tudják dönteni, hogy valóban együtt akarnak-e lenni vagy sem.

2021. jún. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 A kérdező kommentje:

34: a kapcsolatunk elején volt egy kolléganője, akiről mindig ódákat zengett nekem. Nem tudtam hova tenni, férjes asszonyka volt (igen, a nő kb 38 éves volt akkor, és az áradozásból kiindulva teljesen úgy jött le, hogy jobban érdekli a mature milf, mint a 20 éves barátnője.)

Igazából anno innen indult minimális bizalmatlanság, akkor megkértem, hogy ezeket a haverjaival beszélje már meg, ne nekem mondogassa, mert rosszul esik. Azóta ilyen nem fordult elő...

Most a képnézegetésnél pusztán kíváncsi voltam, hogy hogy néz ki az ex (sose kérdeztem róla, nem nézegettem fb-n, mert csak a keresztnevét tudtam), de nem számítottam arra, hogy meztelen képek fognak a puszilkodós ballagásos képek után elém tárulni😂

2021. jún. 27. 21:59
 37/48 anonim ***** válasza:
5%
Ja hát itt van a kutya elásva… 20 éves a kérdező. Sokat kell még az életben tanulnod
2021. jún. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:
Akkor voltam 20 éves :)
2021. jún. 27. 22:03
 39/48 anonim ***** válasza:
71%
Nos, szerintem a párod nem tisztel téged, te meg ezt hagyod és jól elvagytok így.
2021. jún. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
0%
Szebb vagy , mint az exe? Mell, popsi? Most csak a külsőt nézzük.
2021. jún. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!