Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan fiú aki szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan fiú aki szeret magasnak lenni?

Figyelt kérdés

Sokszor látom itt gyakorin hogy milyen rossz magasnak lenni, meg a legtöbb lány is nem szereti már a 190cm nél magasabb fiúkat.

Van olyan fiú itt aki kifejezetten szereti, hogy magas? Vagy olyan lány aki a magasakat szereti?

És azt is írjátok le milyen magasak vagytok



199cm 23f



2021. jún. 27. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ez nem szeretet kérdése. 190cm vagyok, ezt dobta a gép. Magasságommal nincs bajom, de ha beszólnak miatta akkor harapok.
2021. jún. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
#1 milyen az idő odafent?
2021. jún. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
En szeretem a magas fiúkat!
2021. jún. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne problémám vele, hogy ha nem lennék még vékony is. Dolgozok azon hogy izmosodjak, akkor nem zavarna a magasságom. Egyébként magasnak lenni előnyös de csak ha van mellette valami férfias formád is, akár izmos akár "nagyobb darab" alkat. 190 cm 77kg (27F)
2021. jún. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Különösebben nincs jelentősége számomra h 190 vagyok. Kapok bókokat meg elérem a magas dolgokat azt annyi.
2021. jún. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok "kifejezetten magas" (mint te), mert csak 190 centi vagyok, "csak magas", magát a magasságomat szeretem, de azt nem, hogy emellett 80 kg vagyok, és "skinny fat", tehát még izmom sincs. Ehhez hozzá jön még, hogy nekem ilyen kicsi testem van hosszú végtagokkal, és tiniként 10-20 kg plusz volt még rajtam (most 21 vagyok), így a csípőm meg a lábaim nagyok és vastagok.
2021. jún. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!