Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz, zavarja a nöket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, zavarja a nöket ha diszkréten megcsodálom öket a strandon?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, nem egy nyálcsorgató lúzer vagyok, van párom. A haverokkal voltunk egy hetet a Balatonon és akaratlanul is megnéztem a formás testeket, szép popsikat. Mondjuk nem volt sok (söt a legszebb, legkidolgozotabb popsija egy kisgyerekes, 35 körüli nönek volt! Innen is hatalmas respect neki) Ez mennyire bunkóság a nök szemében? Nem tehetek róla, de odavándorol a tekintet ha olyan a bikini alsó, hogy teljesen láttatni engedi a gömböket, söt ha még tanga ….. (1 ilyet is volt szerencsém látni). Mit gondoltok ilyenkor csajok? Nem perverzül bámulok, csak elismeröen odanézek. A bizonyos anyuka szerintem büszke volt, mert véletlenül meghallotta, hogy mondtam a havernak, végre egy anyuka aki nem kifogást keres, hanem lenyomja a tini csajokat is a testével. Amikor legközelebb elmentünk egymás mellett nagyon vigyorgott.
2021. jún. 27. 14:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Semennyire, ha nem bámulsz.
2021. jún. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Senki nem varja, hogy csukott szemmel strandolj, de a leiras alapjan te pont a “luzer, gaz” kategoriaba tartozol.
2021. jún. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Noren1989 ***** válasza:
98%
Nem vagy elég diszkrét, ahogy gondolom.
2021. jún. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

"Félreértés ne essék, nem egy nyálcsorgató lúzer vagyok"


De. A párodat meg sajnálom, remélem, a jelenléteben kulturáltabban viselkedsz.

2021. jún. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Huh de gáz vagy, pont a leggázabb... nem elég, hogy megjegyzéseket teszel, de még hallják is a nők. Ilyeneket a leharcolt melósoktól szoktam kapni, nem a jól szituált hapsiktól. Mellesleg ha valakinek a seggét nézed, az jellemzően háttal áll neked, ott meg nincs szeme.
2021. jún. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Hát engem nagyon zavarna.
2021. jún. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
Ha diszkrét lennél, nem vennénk észre, tehát nem is zavarna. Mivel azonban a kérdés megszületett, nem vagy az🤷
2021. jún. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
98%
Ha diszkrét lennél, aki senki nem venné észre, és nem hallaná a hangos megjegyzéseidet.
2021. jún. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
Hát ha a visszajelzések alapján mosolyognak, önbizalmat növelsz, akkor csináld tovább. Ne gyakorin kérdezd, mert itt nem tudják hogyan csinálod a valóságban. De egyébként szerintem se vagy diszkrét.
2021. jún. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
Van barátnőm, és nem bámulom meg a nőket se a strandon, se máshol percekig... Jó néha, néha egy pillantást vetek rájuk, de nem foglalkoztatnak. Vannak szépek azt ennyi. Számomra a barátnőm a leggyönyörűbb. És nagyon gáz amit csinálsz és tisztelenség, pláne hogy a háta mögött teszed ezt, nyálcsorgatva. 26F
2021. jún. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!