Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők többsége tényleg ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők többsége tényleg ilyen sok férfinek tetszik?

Figyelt kérdés

Itt is csupa olyan választ olvasok nőktől, hogy állandóan próbálkoznak náluk és szinte mindenki csinosnak, vonzónak tartja őket, pedig nem hiszem, hogy csupa bombázó lenne az oldalon. Élőben is rendszeresen meglepődöm, hogy tök átlag lányoknál, akiket én észre sem vennék az utcán, lényegében sorban állnak a pasik.

Mitől ekkora a kereslet a nőkre?


2021. júl. 1. 15:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

Arra nem gondoltál még hogy mindenkinek más az esete? 🤷‍♀️

Akinek neked nem jön be az másnak igen....

Hálistennek nem vagyunk egyformák, nem tudom feltűnt e

Kimész az utcára és a sarki boltban dolgozó kis mariskának is van barátja, mert van olyan pasi akinek ő jön be 🤷‍♀️

2021. júl. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
24%

Itt, jó nők?


Az itteni "nők/lányok" 99%-a: trollok, incel köcsögök, meg lelakott ex-nejek.

2021. júl. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan kérdezem, hogy hol látod, ha valakinél sorban állnak a pasik? Ezt nőként nem látom.
2021. júl. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én se ezt látom. Se az utcán, se az ismerősi körömben, se itt az oldalon.
2021. júl. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak ízlése változatos, pont ezért van az, hogy minden nőnek, aki nem zárkózik el a férfiaktól vannak "lovagjai" akik keresik a társaságát, kedveskednek neki.

Nincs ebben semmi meglepő. Te is igyekszel jóban lenni azokkal a lányokkal akik szimpatikusak neked, a haverjaid is ezt csinálják, csak más lányokkal, és nem csak eggyel, se te, se ők.

2021. júl. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
40%

Nem vagyok sem incel köcsög, sem lelakott ex-nej, troll meg csak néha és csak kérdésben. :D

Igen, nagyon sok férfinak tetszem. Utcán kb. minden férfi megbámul, akinek a látóterébe kerülök és milliószor dudálnak is kocsikból. Valódi próbálkozó kevés van, mert alig járok el itthonról, valamint párom is van, aki minden platformon közzé van téve. Nagy baráti köröm nincs. De ha bemegyek a városba, sokszor van, hogy leszólítanak, munkahelyen pedig még a saját főnököm is csapja a szelet (nem vagyok rá vevő).

Én is tudom, hogy szép nő vagyok, de tettem is érte sokat, hogy az legyek (bőrápolás, edzés, egészséges étrend, csinos ruhák). Lehúzni, elbizonytalanítani nem fog már senki sem ebben.


Amúgy az teljesen reális, hogy sokan udvarolnak az itteni nőknek is, még ha nem is mindenki olyan szép, ugyanis a férfiak igényszintje nincs általában túl magasan, nagyon elvakultan képesek puncsolni közepes nőknek is.

2021. júl. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%

Írok magamrol


Amikor takaritas kozben összekotott hajjal leszaladok a boltba mosószerért vagy akármi, plane a kistesommal, észre sem vesznek, de volt hogy majdnem fel is löknek annyira nem latnak :D


Amikor a barátommal vagyok viszont kivirulva pezsegve nőcisen(normalisan)felöltözve es zsongasban is vagyok, tele mosollyal, kihúzva büszkén, akkor meg csapatosként forognak utánam, barátom csekkolja mindig rohogve.

2021. júl. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%

Ha engem minden férfi megbámulna, meg dudálnának rám, lehet idegösszeroppanást kapnék.


Engem nem szoktak észrevenni, és szeretem így.

2021. júl. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

#7

Én mondjuk pont azt tapasztalom, hogy ha melegítőben, bő pulcsiban, felkötött hajjal, papucsban, egy szatyorral a kezemben elugrok a közeli szelektív hulladékgyűjtőig, akkor szoktak a legjobban ledudálni meg füttyögni nekem az úton menők, főleg kamionosok, de személyautósok is.... elég idegesítő.

Ezen kívül mondjuk nem igazán szoktak "próbálkozni" nálam (ha ezt egyáltalán annak lehet nevezni).

2021. júl. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%

Én inkább agyra gyúrtam, ami szuper, mert az alja pasikat elijeszti. Elég jó filter, azt kell mondjam.


Amúgy lehet a netes társkeresőkön tényleg zúzda van, ahogy több pasi panaszkodik itt erről, de a való életben ez egyáltalán nem így néz ki.

2021. júl. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!