Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok történt már olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok történt már olyan, hogy egy pasi Facebookon próbált meg ismerkedni veletek?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor lett belőle valami?És ilyenkor meg szoktad mondani vagy mutatni, az ismerőseidnek, hogy valaki a Facebookon próbálkozott be nálad?

2021. júl. 2. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mivel nulla közös ismerőssel, valahonnan a Közel-Keletről próbálkoztak, vissza sem írtam. :D
2021. júl. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Amíg volt kint fotóm, addig páran rámírtak, csak úgy random, elsősorban csoportokból.

Nem zavart, nincs ezzel semmi baj, ha nem primitív szöveget nyom be az illető.

Soha nem mutattam senkinek és nem beszéltem róla.

Kivéve egyszer mikor egy külföldi csávó valami rohadt vicces szöveget írt nekem, na azon röhögtünk a barátnőmmel egyet.

2021. júl. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen,gyakran bejelölnek idegen pasik,pedig a profilképem nem kihívó. Soha nem jelölök vissza olyat akit nem ismerek. Viszont volt már olyan,h több közös ismerősünk volt,olyankor rákrrdeztem honnan ismerjük egymást? Egyszer volt hogy idegent visszajelöltem. A sors akarta,kapcsolat lett belőle :)
2021. júl. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Nincs jelentősége ki jelöl be,nem szoktam ezt kibeszélni.
2021. júl. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt már aki próbálkozott. Csak onnan láttam, hogy néha megnézem a spame mappát. Vissza se írtam. Nem, nem mutogattam senkinek, mert semmi jelentőséget nem tulajdonítok vadidegentől származó üzeneteknek.
2021. júl. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Többször is. Tiltottam mindenkit. Barátnőknek, családnak, páromnak meg szoktam mutatni.
2021. júl. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Fb-n nem (igaz, nemigen használom), de itt a gyakorin többször is.

74N

2021. júl. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Facén főleg akkor próbálkoztak, amikor nem volt kinn rólam kép. És nálam is főleg külföldi pasik arabok, négerek. Ritkában egy-egy német vagy ausztrál ismerősök révén megtalál.

Soha nem ismerkedtem így, nem is érzem a létjogosultságát. Inkább érzem elkeseredett próbálkozásnak, amikor semmit nem tudsz róla, de "szimpi" és bepróbálkozol.

Akkor telt be a pohár amikor egyik férfi bejelölt. Nem ismertem, nem fogadtam el a jelölést (ismeretleneknek sosem szoktam), majd írt, hogy aranyosnak tűnök megismerne. Mondtam mennyasszony vagyok nem ismerkedek. Akkor nekem támadt, hogy ekkorát kamuzok csak, hogy lekoptassam (tény nincs kinn rólam sok infó, sosem pakolom ki a kapcsolati státuszom sem, és közös fotók is privikben mennek az érintetteknek), mindegy a srác elég durván lehordott. Akkor fogtam a nővérem gyerekeit, pózolás velük, kiraktam profilképnek és azóta 0 ismerkedős megkeresés. Úgyhogy én ezzel a csellel rövidre is zártam a témát.

2021. júl. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kerestek már meg, igen. Sose lett belőle semmi, mert nagyon fiatal voltam, amikor normálisabban megkerestek, én meg megijedtem. Mióta jobban nyitott vagyok/lennék nem kerestek meg értelmesen FB-n, max 40-es német csávó és társai...

20L

2021. júl. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kerestek már meg így párszor. De hát nem lehetett őket komolyan venni. Volt egy srác aki konkrétan írt egy féloldalas verset nekem, úgy hogy konkrétan egy közös ismerősünk sem volt. Kérdeztem tőle, hogy most mégis miért vallott nekem szerelmet így teljesen ismeretlenül. A válasz: csak úgy.

Olyan is megtörtént már hogy egy csaj írt rám, és konkrétan felajánlotta hogy legyek a bátyja barátnője.

2021. júl. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!