Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elképzelhető hogy odáig fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető hogy odáig fog fajulni a nőhiány hogy egyes férfiak az utcán majd ölelést vásárolnék táblákkal fognak járkálni és fizetni fognak a nőknek egy ölelésért is?

Figyelt kérdés
2021. júl. 3. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Régen olvastam ilyen cikket, hogy az usában már van ilyen, meg japánban.
2021. júl. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem is tudom, erre mit válaszoljak..őszintén, hol látsz nőhiányt?
2021. júl. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Nőhiány? A társkeresők tele vannak ocsmány nőkkel.
2021. júl. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Nincs nőhiany. Neked speciel az tett be, hogy 10 évig alkoholista voltál.
2021. júl. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Nincs nőhiány , csak nagyon kevés jóképű férfi.
2021. júl. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Ha ilyen ölelés táblára engedném a bnőmet pénzért, akkor én strici volnék 🤔

Mellesleg mondoconon meg ki tudja hol rendszeresen free hugos emberkék vannak, fiúk lányok. Nem a “”nőhiány”” miatt lesz majd fizetős, hanem mert látják hogy van olyan ember aki fizetne, ezt meg miért hagynák ki? Kereslet-kínálat...

2021. júl. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Nincs Nőhiány! Csak inkább vagyunk egyedül, mint egy hozzadhasonlo, csóró, csődtömeg incellel. Egyebkent osztom a 4es valaszolot. Rengeteg a nem szép nő tarskerin. Kezdj veluk
2021. júl. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Balázska ha ennyire ki vagy menj prostihoz inkább be fizetek esküszöm
2021. júl. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Már most is fizetnek emberek jó pénzeket szexért, mégsem minden nő prosti. Egy használt bugyit is el lehet adni haszonnal, mégsem tesz így szinte senki. Meg az is jogos meglátás, hogy ha nőhiány van, tehát minden nőnek párja van, akkor még kevésbé fognak ismeretleneket ölelni pénzért.
2021. júl. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A közvetlen oka ennek a férfinak a gyengesége. Nekem is nőhiányom van, de sose vetemednék ilyenre.
2021. júl. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!