Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 26 évesen nincsenek ismerőseim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 évesen nincsenek ismerőseim abszolút,nincsen lány sem akivel össze tudnék jönni.Hogyan ismerkedjek így?

Figyelt kérdés

2021. júl. 4. 21:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
29%
küldj nekem egy képet magadról és írj magadról valamit.
2021. júl. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Párkapcsolat céljából lányokkal ismerkedhetsz társkeresőkön! Több fajta is van, Facebook-nak is van társkeresője! Van Badoo, van Tinder! Már van Gyakori társkereső is!

Barátokat szerezz élőben, társaságban! Van valami munkád? Ott biztos vannak emberek, miért nem beszélgetsz valakivel?

2021. júl. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Munkahelyen senki sem akar velem beszélgetni
2021. júl. 4. 21:11
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok már szűz amúgy voltak alkalmik 40+ nők de sosem volt fiatal csajom
2021. júl. 4. 21:11
 5/16 anonim ***** válasza:
24%
Ha elzárkózol tőlük, akkor nem is akarhatnak. Nincs benne semmi bonyolult, egyszerűen odamész valakihez, és megkérded hogy van, hogy telik a napja, majd előbb-utóbb, ha nyitsz, lesz hosszabb társalgás. Szerintem senki nem harapja le a fejed.
2021. júl. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Na haragudj, kérdező, de ha nincsenek ismerőseid, barátaid, és még a munkahelyen sem akarnak veled beszélgetni, akkor a legkisebb problémád most a pártalálás, mert az alapoknál van a gond. Mit gondolsz, miért nincs senkid? Miért nem akarnak veled beszélgetni?
2021. júl. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Zárkózott voltam mindig nehezen kezdeményezek
2021. júl. 4. 21:18
 8/16 A kérdező kommentje:
De nem vagyok rossz ember nem érdemlem ezt, hogy senki sem keres egyedül voltam mindig is, fogalmam sincs milyen egy hétvégén meginni sört haverokkal
2021. júl. 4. 21:19
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó, akkor nem is az van, hogy nem akarnak veled beszélgetni, hanem nem tudnak, mert begubózol. Nézd, neked legelsősorban most ezzel kell kezdened valamit, mert így kudarcot kurdarcra fogsz halmozni, amitől még inkább bezárkózol majd. Próbálj meg elkezdeni barátkozni, érdeklődni mások felől, bármennyire is nehéz, mert nyilván baromira az. Új helyen nekem is mindig gyomorgörcsöm van, és nem szeretek beszélgetést kezdeményezni, de másként nem lehet emberi kapcsolatokat kialakítani. Sem barátságot, sem párkapcsolatot.
2021. júl. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát de hogy menjek csak úgy oda? ez tolakodás
2021. júl. 4. 21:26
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!