Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek és a melegeknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek és a melegeknek hasonló férfiak jönnek be?

Figyelt kérdés

Már többször is rám hajtottak melegek, nőktől meg ritkán kapok visszajelzést, úgyhogy kezdek elbizonytalanodni...

Sportos/egyszerű ruhákat hordok, úgyhogy tuti nem emiatt. Jóval fiatalabbnak nézek ki a koromnál, talán ez lehet az egyik ok.

Ja és csak nők jönnek be úgyhogy inkább nekik szeretnék tetszeni:D


2021. júl. 7. 08:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem általában nem.

Viszont "a nők" és "a melegek" sem egy homogén kupac. Eltérő, hogy melyik nőnek/melegnek ki jön be.

2021. júl. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Ez egyéni ízlés kérdése. Melegek közt is van, aki női szerepet vállal a kapcsolatban, neki inkább a férfias megjelenés vonzó a társában. Nekem pl. van egy meleg kollégám és rettentően taszít a párja, egyáltalán nem tetszene még akkor sem, ha hetero lenne.

38/N

2021. júl. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Nekem eleve olyan ferfiak jonnek be akik imádják nagyon élik a p.ncit es a pasikra rá sem néznek.
2021. júl. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy elég nagy a szórás az egyéni ízlés terén, de azért lehet tudni, hogy valaki általánosságban valaki tetszik-e a férfiaknak/nőknek (és az a kérdés, hogy még per jellel ide kell-e rakni a meleg férfiakat (és nőket) is).

3#-as, nem nézek más pasikra, ezért kellemetlen számomra amikor ők meg észrevesznek és rám hajtanak.

2021. júl. 7. 09:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet vekomy vagy es passzoc cuccokban jarsz vagy olyan jegyeid vannak mint a homiknak
2021. júl. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kb ilyen alkatom és ruháim vannak:

[link]

Csak 28 éves létemre kb 18-nak szoktak nézni (világos, sima bőr, meg furán áll a szakáll, úgyhogy meg szoktam borotválkozni)

2021. júl. 7. 09:27
 7/9 anonim ***** válasza:
A hajad legyen kemenyebb fius ha felhosszu. Olyan deszantosabb. Talan az segit. Meg ne nyálasan mosolyogj mint egy jollakott ovodas stb
2021. júl. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2021. júl. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minden embernek más jön be.
2021. júl. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!