Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismertem egy nőt, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy nőt, de nem tudom mit gondoljak róla? Élőben az a tipikus kis aranyos, cuki, kedves kategória. Bekövetett instán,(élőben egyszer a boltban beszéltünk pár mondatot)majd elkezdtünk dumálni, mondtam neki hogy szexet akarok,

Figyelt kérdés
kapcsolatot nem tudok ígérni.Bele ment, meg is lepődtem. Majd találkoztunk elhívott magához,megdugtam, segbe is engedte magát( azt mondta nem csinálta még mással, de érdekes mert nem vérzett és élvezte is.)Jól kielégített orálisan is. Aztán azóta nem találkoztam vele, mindig írogat de nem gyakran válaszolok neki. Állítólag nem volt sok pasival én volt neki a 4 dik élete során. Nem tudom mihez kezdjek vele, ti mit gondoltok róla a viselkedése alapján?
2021. júl. 8. 16:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%
Úgy jöttél a 🌏 ra
2021. júl. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is nagyon válaszolgatsz, kapcsolatot sem szeretnél, mi a kérdésed?
2021. júl. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Felébredtél?
2021. júl. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érdekel miért akarsz kezdeni vele bármit is? Ilyen életképtelen embereket :D
2021. júl. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
hát mondjuk kis cerkával nehéz kivéreztetni a popot.. :D
2021. júl. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De most a nőről mi a véleményetek az volt a kérdés.
2021. júl. 8. 21:08
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
Bejössz neki és reménykedik. Azért feküdt le veled, hátha kölcsönössé válik az érzés.
2021. júl. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kamu kérdés kérdező 15 éves vagy, aki unatkozik ahelyett hogy mennél segíteni a nagyszüleidnek a kertben. Szánalmas semmirekellő.
2021. júl. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Vérezni szokott análkor a popsi?? Arany ér esetleg
2021. júl. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
biztos magából indult ki, neki vérzett a seggluka amikor megrakták, azért hiszi azt, hogy ott is szűzhártya van
2021. júl. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!