Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennéd ha a Párod lelépne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennéd ha a Párod lelépne külföldre, és a nyakadba hagyná a lakáshitelt és minden ingóságát?

Figyelt kérdés

Van egy 25 milliós két szobás panel lakásotok ami svájci frankra vettél fel, ezt is ő akarta és rábeszélt téged. Fizetheted 50-60 éves kórodik .


Persze a hitel törlesztőjét ő abszolút nem állta.


De a lakás jó, csendes helyen van és rengeteg munka van mindenhol, de neki a 250-350.000Ft nettó melós fizetések kevesek.


Kiment Németországba a barátaival, és már nem láttad két éve, a korona vírusra hivatkozott, hogy ö nem fog két hetett otthon lenni. Ja és vicc, hogy alig 100-al keres többet de azt is feléli.


Semmit nem küld haza.



2021. júl. 10. 19:59
A kérdező szavazást indított:
Azonnal otthagynám a francba
Választás elé állítanám vagy hazajön és fizeti ő is a hitelt vagy elválunk
Fizetném tovább a hitelt, mert szeretem őt és kibírjuk messegneren is és egyszer talán hazatér
42 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Szép mese volt estére!
2021. júl. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Gondolom norol van szo, azok ilyen aljas kígyòk.
2021. júl. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1# Ez nem mese, nem mondom el kicsoda az érintet nekem. És egy előző kérdésben megkaptam, hogy mit foglalkozok mások életével.


2# igen



Akinek van hasonló története az ne tartsa magában.

2021. júl. 10. 20:22
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Ha te fizeted a törlesztőt, akkor tiéd a hitel és a lakás is majd, ugye? Vagy félreértem?
2021. júl. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy végrehajtót!
2021. júl. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rajta a párja neve is a házon.
2021. júl. 10. 21:35
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
Engem így nem lehet lehúzni és átverni.
2021. júl. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ilyen módon nem a párod..hanem egy sunyi bunkó.

Az ilyen hitelekhez 2 személy aláírása kell, szóval én a helyedben ezt célozgatnám neki. Miaz hogy 2 éve nem tud hazajönni? Ez valami vicc?

Szívből utálom az ilyen embereket akik képesek rászedni másokat hogy az egész életüket tegyék fel egy idióta hitelre és utána meg lelépnek mert nekik úgy tartja kedvük.

Hagyd el a francba az ilyen embert mert egy fikarnyi gondolatot sem érdemelnek,sem egy könnycseppet.

2021. júl. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fikarcnyi*
2021. júl. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!