Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hittetek már másnak valakit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hittetek már másnak valakit, mint aki valójában?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett egy férfi, akiről azt gondoltam hogy talán rá vártam eddig.

Talán még soha nem éreztem így senkivel kapcsolatban. Egyébként is egy magányos farkas típusú ember vagyok, nem szoktam ismerkedni. Nem tudom lesz-e újra a közeljövőben ilyen.

Láttam benne a jövőt,de sajnos kicsivel több mint egy hét alatt tönkretett mindent.


Hogy űzhetném ki magamból ezt a keserűséget, amit most érzek?


2021. júl. 11. 16:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Pl. Hogy tudatositanod kene magadban ha meglatsz valakit akkor ne idealizald hanem ismerd meg es ha olyan mint amilyenre te vagysz akkpr nincs csalodas ha nem olyan akkor legalabb mehismerted es tudod nem ezt kerested de nem idealizaltad igy nincs csalodas se.
2021. júl. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

* akkor


* megismerted

2021. júl. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt. Randizni hívott, eszméletlenül helyes volt és a hangja is nagyon kellemes volt. Amolyan "szerelem első látásra" típusú érzés volt bennem.

Aztán pár randi után benyögte, hogy amúgy együtt él a nőjével, de nem akar engem elveszíteni..


Na. Nagyon kibuktam. Teljesen más ember lett a szememben :(

2021. júl. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Fideszesnek hittem, de DK szavazó. :( Minden kapcsolatot megszakítottam vele.
2021. júl. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze, sajnos igen.

Sőt, felnőttként, párkapcsolati múlttal a hátunk mögött, pár ismerkedős időszak után mindannyiunknak van vagy lehet ilyen élménye, nem?


Sok tènyezős ez a dolog. Egyrészt ott van a remény és a vágy- néha némelyikünket ez a józan ítélőképességünknél is jobban befolyásol... vagyis odaképzelünk az elején a másikba olyat, amivel nem is rendelkezik... aztán amikor megismerjük, csapásként ér a felismerés, hogy nem is olyan, mint GONDOLTAM. Ilyen ez a műfaj :)


A legrosszabb talán annak a bizalomnak a sérülése, amit akkor élünk meg, amikor abban a bízunk, azzal az alapfeltételezéssel élünk, hogy “ha én korrekt/egyenes/igazmondó/becsületes vagyok, akkor a másiknak is annak KELL lennie”.

Sajnos nem.

Nálam is megesett az ilyen. Túl kell ezen lépni, más lehetőség nincs.

2021. júl. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
megtudtad hogy nem vagyonós jól kereső ember..
2021. júl. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Girlll3 ***** válasza:
100%
Igen, köze sincs ahhoz, aminek gondoltam és elvakított az iránta érzett rajongás és szerelem. Olyan tulajdonságait és viselkedést fogadtam el az érzéseim miatt, amiket nem kellett volna.
2021. júl. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Pár hónap után teljesen ellentétes arcát mutatta mint addig.

Ami a legrosszabb, mai napig nem tudom, melyik is igazából ő.

2021. júl. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

"...de sajnos kicsivel több mint egy hét alatt tönkretett mindent.":

Mennyire van ez a dolog véglegesen elrontva? Nem lehet megjavítani, újrakezdeni? Megbeszélni, hogy mit-miért tett/nem tett, várható-e, hogy ez a jövőben megismétlődik, stb.?

Minden dolog alapja a kommunikáció!

Ne szalaszd el!!!

2021. júl. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Túl sok lépést tettem már felé, pedig nem tudok és nem is nagyon szeretek ismerkedni. Kezdeményezni sem szoktam, nála mégis megtettem. Nem kellett volna, de többet nem teszem.

Neki ez az egész semmit nem jelent!


Kedves vagy 9., de tovább kell lépnem!

2021. júl. 12. 23:05
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!