Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan elképzelhetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan elképzelhetetlen hogy jóképű, normális arányos testalaktú huszonéves férfiként itt is próbálkozom ismerkedni? Vagy szerintetek itt csak a csúnya hájas lúzerek léteznek? :D

Figyelt kérdés

2021. júl. 14. 10:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Az a baj ezzel, ha jóképű, átlagos testalkatú vagy, akkor nem szorulsz rá arra, hogy GYIK-en ismerkedj, hacsak nincs valami egyéb komoly defekted.
2021. júl. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Semmilyen defektem nincs. Már ha az nem számít defektnek, hogy egy faluban élek, ahol semmi nincs.
2021. júl. 14. 10:37
 3/17 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, mint te, mégse jön össze a csajozás. Mondjuk én az interneten nem akarok ismerkedni, azt majd tényleg csak akkor, ha már minden remény elhagyni látszik... élőben vannak néha sikereim, de normális hosszútávú kapcsolatot még nem sikerült kialakítanom. Nem a nőket hibáztatom emiatt, hanem saját magamat, mert nincs elég tapasztalatom, de honnan a fenéből szerezzek tapasztalatot, ha tapasztalat nélkül nem jön össze? Ez egy ördögi kör, egy rohadt paradoxon.
2021. júl. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
39%
én csúnya hájas lúzer vagyok, de jóképű, normális arányos testalkatú huszonéves férfinak adom ki magma
2021. júl. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

4

vagy egy szerencsétlen pancser vagy, aki irigy arra hogy másik nem egy hájas lúzer, ezért és próbálsz a kérdése alá odatrollkodni hogy hiteltelenítsd. :D

2021. júl. 14. 11:22
 6/17 A kérdező kommentje:

3

Figyelj ha már beszélgetésig eljutsz, akkor onnan már két emberen múlik hogy lesz a hosszú kapcsolat, nem kizárólag te vagy a hibás ha nem sikerül

2021. júl. 14. 11:23
 7/17 anonim ***** válasza:
Én is csúnya hájas vagyok, viszont nem lúzer.
2021. júl. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Fuss!
2021. júl. 14. 11:29
 9/17 anonim ***** válasza:
De miért itt (is) próbálsz ismerkedni? Alakult valaha innen kapcsolat bárkinek? Nem a szeretőire gondolok, azt már olvastam, hogy igen. De talán még barátság is igen kevés, nem hogy komoly kapcsolat. Vagy tévedek?
2021. júl. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Én nem ismerkedtem eddig itt soha. az oldalt sem használtam. gondoltam teszek egy próbát, de eléggé érdekes hogy más férfiak azonnal kommentelgetnek hogy biztos hájas pancser vagyok meg ilyenek :D
2021. júl. 14. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!