Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nárcisztikus szociopata,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nárcisztikus szociopata, előnytelen külsejű, csóró, gyógyuló alkoholista pasiként lehet csinos, fiatal barátnőm?

Figyelt kérdés

A szociopátia a gyerekkori abúzusok miatt alakult ki nálam. Gyakorlatilag nem érzek semmit.


18 évesen belecsúsztam a piálásba, ami a huszas éveim végéig tombolt, egyetemről kirúgtak, sose voltam segédmunkánál komolyabb posztban.


F/30


2021. júl. 14. 20:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

7# vagyok.

Kevered a szezont a fazonnal.

Hozzátenném, hogy én annyira nem kérkednék a szociopatasággal. A szociopata emberek nagyon ingatag személyiségek. Törnek, zúznak, nem tudják féken tartani az érzelmeiket. Hajlamosak bűncselekményt elkövetni, ugyanis hirtelen felindultságból adódóan a tetteik következményeit nem látják előre.

A pszichopaták nem éreznek, nyugodtak maradnak hiszen nincs lelkiismeretük, sokkal manipulatívabbak illetőleg nagyon okos emberek. Náluk agyi tevékenységbeli redellenesség is kimutatható. (Mániákussá is válhatnak.) Nem bánnak meg semmit, a sorozatgyilkosok nagy százalékát teszik ki.


Mielőtt diagnosztizálod magad otthon nézz utána a dolgoknak.

2021. júl. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Jobb szeretem az élni szerető, sikeres férfiakat
2021. júl. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Bazsi, bárhol, bármikor 😂
2021. júl. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
azért mert a 70 éves pistbát arréb raktad még nem vagy szocipata more..
2021. júl. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia Balázs, látom új nickkel tolod, a régit kitiltották?? Fel a fejjel. :)
2021. júl. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, meg Bill Gates vagyona is a tied lesz... nem érdemes ilyenekről ábrándozni. Mi kéne benned egy fiatal, csinos nőnek? Miért érné meg neki?
2021. júl. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
94%

Amúgy mi a francnak kell kiírni ugyanazt a baromarcú kérdést 100x?

Gondolom nem véletlenül tiltották az előző fiókodat! A felnőtt párkapcsolatok tele van a hülye "szociopata alkoholista nárcisztikus 30as férfi" kérdéseiddel, amik mindig ugyanazok!

2021. júl. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!