Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek mi tetszik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mi tetszik a vasalthajú, rikító színű pólós, vékony, nőiesen gesztikuláló és intonáló fiúkban?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 15:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
A puncijuk.
2010. aug. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
igen szúrnám őket torkon :D
2010. aug. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
semmi.
2010. aug. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Foorty ***** válasza:
100%

Erre én is kiváncsi lennék! bár nekem van egy tippem:


Na már most ha egy pasi csajosan viselkedik és úgy is néz ki, akkor a csajok (főleg a 17- ok) azt hiszik talán, hogy ők biztos jobban megértik őket! De az egészbe azt nem értem, hogy csajok elvileg biztonság kell, amit egy giliszta gyerek nem tud nyújtani (nem mintha a kondi izomagyúak tudnának).


Másik tippem: Köztudott, hogy minden emberbe megvan a homoszexuális hajlam (hol erősebb, hol gyengébb), és az is köztudott, hogy ez a nőkben erősebb, mint a férfiakban! Tehát nőies férfi nyerő...

2010. aug. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:

ki mondta, hogy tetszik? :D

egyáltalán nem tetszenek az ilyenek.

2010. aug. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%

ott rúgná őket seggbe ahol vannak. ilyenkor a hányinger kerülget

pfujj

14 lány

2010. aug. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

hát azok igen bu*ik én személy szerint nem tartom őket férfinak.. a kondizós srácok,meg már nem izomagyra hajtanak,hanem izmos szálkás testre.

És a srácnak izmosnak erősnek kell lennie,hiszen a lányt szeretni védelmezni kell,ezek a díszpintyek a vasalt hajukkal lányoknak mehetnének :)


F/17

2010. aug. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Érdekes a sok ellenvélemény. Akkor miért hallani mindenhol azt, hogy "Hú de jó Justin Bieber, SP, Vivás Ben."
2010. aug. 27. 15:28
 9/19 Foorty ***** válasza:
Talán mer nem 4 ember van a világon (se MO-n)? Soknak tuti ez jön be, de ha megfigyeled főleg 12-17 korosztálybelieknek... Neked kiskorodba nem volt senki akiért odavoltál? Egyik csaj ismerősöm régen például Macgyver-be volt szerelmes... na és aztán? úgyis kinövik...
2010. aug. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
41%

szia!

nekem ezek a tipusok az esetem hogy miért nemtudomxD

olyan ápoltak... és a megjelenésük levesz a lábamrólxD

meg azoknak a lányoknak akik mielőtt kimennek az utcára 1 órát töltenek a szekrény előtt fontos a jólöltözött fiú

2010. aug. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!