Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nagyon régi barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon régi barátság kibír egy rani kísérletet? Utána már ha nem jól sül el mindenképpen változhat a kettőnk viszonya? Ti kockáztatnátok?

Figyelt kérdés
A szüleink által óvodás korunk óta, 20 éve ismerjük egymást és a kapcsolattartásban kisebb nagyobb szünetekkel mindig csak barátok voltunk, bármiről tudtunk beszélgetni, mindent megosztottunk egymással és számíthattunk a másikra. Nekem a fiú egy nagyon fontos barát, de nem gondolom, hogy több lenne ebben. A fiú azonban ma egy lelkizősebb beszélgetés után előhozakodott azzal, hogy mi lenne, ha randizgatnánk, mert lehetnénk többek mint barátok szerinte. Nekem az első gondolatom, hogy nem tenném kockára a mostani helyzetünket, mert én tényleg csak barátként tekintek rá, de ezzel a felvetéssel már nyilvánvalóvá vált, hogy neki én nem feltétlenül csak barát vagyok. Tanácstalan vagyok...ha jól gondolom minden esetben változni fog a helyzetünk.

2021. júl. 16. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hűűűűű. Ha tudsz nyitni, hajrá. Ha nem, vagy nem szeretnél, akkor ő is vissza tud lényegülni, hogy ne tekintsen rád potenciálisként.
2021. júl. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy határ át lett lépve.

Bejön, mint pasi? Beszélgettetek arról koràbban, ki milyen, miket vár el párkapcsolatban? El tudnád vrle képzelni?

Ezeken gondolkodj el, és ezek alapján dönts szerintem.

2021. júl. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ajj én itt buktam el anno, amikor kiderült, hogy sajnos hát elsősorban testileg, kémiailag nem illettünk össze és ez nekem nagyon fontos akkor elmondtam neki, hogy nem megy és öngyilkossági kísérlet is volt utána, hosszas kórházi kezeléssel és nem beszél velem 15 éve valamint a családja is haragszik rám. Nagyon nagyon eltoltam, nem vettem észre, hogy ő nem azért tölt velem évekig heti szinten 3-4 estét kártyázva vagy sörözgetve, kirándulva mert milyen életre szóló barátok vagyunk hanem mert szerelmes volt belém.
2021. júl. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!