Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejonnek az olyan szep lanyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejonnek az olyan szep lanyok akik valamilyen oknal fogva elveszitettek az egyik karjuk,labuk,hallaskarosultak vagy némák.Miert van ez?

Figyelt kérdés
Valahogy mikor ezen gondolkodom mindig az van bennem,hogy mennyire tudnam szeretni es biztos sok szeretet adnek neki.(Nem azert,hogy erezzem,hogy tolem fugg az illeto nem vagyok az a nagyon ferfias jellem)Inkabb lanyosabb srac vagyok.
2021. júl. 17. 06:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Alacsony az önértékelésed, és úgy gondolod, hogy a sérült emberek jobban egy súlycsoportban vannak veled, azoknál jobb esélyed van.
2021. júl. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám,hogy alacsony az önértékelésem,mivel elég jól nézek ki(nem egó)lányok is többször mondták már.Egyszerűen csak úgy érzem,hogy nagyon nagy szeretet tudnék táplálni egy ilyen lány után.
2021. júl. 17. 07:22
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg összekevered az empátiát, sajnálatot a szeretettel. Mint amikor egy kisgyerek hazaviszi a törött szárnyú madarat.
2021. júl. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Empatikus ember vagyok de azert nem nezek az ilyen emberekre sajnalattal.Amugy ha igaz amit irsz akkor ez rossz vagy sem?
2021. júl. 17. 07:35
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy van valami ilyen fétised, vagy az empátiaérzeted miatt szeretetet is érzel irántuk.
2021. júl. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer udvaroltam egy nőnek és meg sajnáltam bizonyos okok miatt. Hozzám költözött és pár év után sajnalatbol gyűlölet lett. Empátia volt nem szerelem. Röviden.
2021. júl. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy valaki kevésbé értékes ember lenne, csak mert (mondjuk egy balesetben) elvesztette a karját, vagy a lábát. Elég szomorú, hogy sok ember így gondolkozik. De nézzetek akkor kicsit magatokba. Értékes embernek tartod magad? Ha amputálják az egyik végtagod, vagy tolószékbe kerülsz, kevésbé leszel értékes?
2021. júl. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kicsit szokatlan, de nincs ezzel baj.
2021. júl. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én abszolút nem gondolom kevésbé értékesnek aki elvesztette valamelyik végtagját sőt..
2021. júl. 17. 09:07
 10/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Mint hivatalosan is fogyatékkal élő (halláskárosult) kimondottan sértőnek tartom a felvázolt hozzáállást.

Szóval belső emberi értékek le vannak tojva, a lényeg az, hogy szép lány legyen, ugyebár? De a tipikus (nem fogyatékkal élő) szép lányok nem akarnak tőled semmit, úgyhogy jók lesznek a szegény, sajnálható, kevésbé értékes fogyatékkal élő szép lányok is.

Hát elárulok egy titkot; születésem óta fogyatékkal elő vagyok, de pontosan olyan életet élek mint bárki más. Egyetemre járok, beszéddel kommunikálok, stb... És nem adom lejjebb az igényeimet másokhoz képest.

Valamint megmenteni sem kell. Sőt, én vagyok az, aki az egyetemen pátyolgattam a szobatársamat, pedig ő nem fogyatékkal élő.

2021. júl. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!