Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a férfinek vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a férfinek vagy a nőnek kell fizetni egy már meglévő párkapcsolatban , vagy esetleg felezzenek?

Figyelt kérdés
2021. júl. 18. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet felezni is. Vagy egyszer a férfi fizet, egyszer a nő. Beszéljétek meg!
2021. júl. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez több tényezőtől függ. Amennyiben hasonlóan keresnek, talán az a legjobb, ha felváltva fizetnek, hol a nő, hol a férfi.

Személy szerint azt preferálom ha a férfi fizet az esetek többségében.

Mindegyik megoldás csak akkor működik, ha mindkét fél jónak tartja.

2021. júl. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatban már illik megbeszélni ezeket is. Ahogy nektek megfelel.
2021. júl. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Vacsorát, fagyit, vagy a rezsit? Esetleg albérletet?

Mindegy is! Mi a kapcsolatunk elején felváltva fizettük a fagyit, üdítőt, kaját. De csak azért, mert én nem akartam hagyni, hogy mindig mindent a férfi. Aztán amikor összeköltöztünk, akkor a számlák felesben. Már 8 éve házasok vagyunk, össze vissza fizetünk, kinek jut hamarabb eszébe. Vagy pl, a kocsit, gázt, villanyt, vizet én, nagy vásárlást, gyerekek ebédjét, tábort ő.

2021. júl. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok.

Uh, bocs, nem figyeltem a kategóriát, kocsit tovább mentem! 😂 Akkor felesben vagy felváltva.

2021. júl. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

3-nál a pont!


Ha kapcsolatról van szó, talán nem csak szexkapcsolat - és mindent meg lehet beszélni. A két fél igényei és lehetőségei szerint.

2021. júl. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
Ha a férfi fizet mindent az kb olyan mintha a nő prosti lenne.
2021. júl. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
#7 inkább lovagias a férfi. Ismerek olyan házaspárt, ahol szinte mindent a férfi fizet, a nő pedig félre tudja tenni majdnem az egész fizetését.
2021. júl. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8

Tehát egy kitartott céda. Remek.

2021. júl. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Aki jobban áll anyagilag.
2021. júl. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!