Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mennyire osztja meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mennyire osztja meg a magánéletét a közösségi médiában?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy bizonyos kor után kiírjátok-e, hogy kapcsolatban vagytok-e és kivel, és megosztotok-e közös képet az oldalatokon? Illetve mennyi idő után kerül szóba ilyesmi?


Nekem személy szerint ez jóleső dolog lenne, ha a párommal publikálnánk, hisz büszkén vállalom, hogy ő az a férfi, aki az én kedvesem, viszont ő nem túl aktív közösségi média használó, így nem tudom, hogy hozzam szóba neki. Persze nem arra gondolok, hogy naponta szerelmes idézetekkel kell bombázni a másikat, meg minden közös pillanatról felrakni képeket, de szerintem kedves gesztus, ha úgymond mindenhol felvállalja a két fél egymást.



2021. júl. 18. 18:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. semennyire. Mindketten "egyedülállóak" vagyunk a közösségi médiában, nem titok hogy együtt vagyunk, akit érint az tudja, másnak semmi köze hozzá. Én speciel semmit mást sem osztok meg, képeket sem, nem lájkolok, barátnőm szokott időnként egy-egy képet feltenni, de semmi egyebet...
2021. júl. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire.

Miért félsz szóba hozni, ha ez neked fontos? Legfeljebb nemet mondd.

2021. júl. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, pedig fiatal vagyok. Senkinek semmi köze az én magánéletemhez. 22N
2021. júl. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

30 40 felett általában már csak hazassagokat tesznek ki, vagy azt sem; ilyen olyan "kapcsolatban" ezzel/azzal dolgokat nem.


Illetve aki megosztja ez utobbit, az meg viseli annak a kovetkezményeit, mikor azon csámcsognak mások, ha netán később visszaállitja vagy leveszi a kapcsolati státuszát.

2021. júl. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Plusz ahogy elnézem egy közös oldaluk van a házasoknak(mintaházasok) es nem kulon kulon egy-egy.


Képek irto ritkák.inkább alkalmi pl karácsonyi/szilveszteri/szülinapi/gyerekszuletesi jellegűek csak.

4.voltam

2021. júl. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Semennyire,képem sincs kirakva.
2021. júl. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem osztom meg, mert semmit sem osztok meg, másrészt nincs is mit megosztani.
2021. júl. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

2. vagy 3. évfordulós meglepetés volt, hogy kiraktam, hogy kapcsolatban vagyok, de csak ennyit. 8 év alatt max 8 képet tett fel amin én is rajta vagyok, de olyan, amin csak ketten 1 sincs. Én mégcsak a teljes nevemen sem vagyok fent, csak a 2 keresztnevem és az miatta, hogy kapcsolatban, se' szülinap se' lakhely, még a képemen sem lehet felismerni. Régebben be sem tudtak jelölni az emberek (sajnálom, hogy ilyen opció már nincs)

34N

2021. júl. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom effektíve aktívan használja a fb-t. Pl sokszor megoszt ezt azt, de képekből mindössze 2 db van kint, azok is 10 évesek. Ezeket váltogatja x időnként, de a világért nem tenne fel újat 😅.

Mikor érdeklődtem a megosztásai szokásai felől, hogy mi fér bele a kirakatba meg ilyenek, hát ő speciel 95%-ban elzarkozik a magánelet kiteregetesetol. A maradék 5%olyan, hogy lehet róla tárgyalni.


Jómagam se vagyok túl aktív felhasználó. Több mint 2 éves a profil képem, soha nem osztok meg semmit. Évente 1 max 2 alkalommal egy kép.


Egyébként 20-as éveim elején minden szrt megosztottam, most 29 évesen már az sincs kint, hogy hol dolgozom. Úgy vagyok vele mint a 4-es. Lehet nem érdekel senkit, de szerintem nagyon kellemetlen az a helyzet, hogy valami világgá van kurtolve aztán 2 nappal később pedig vége.


Az ismerőseim közt is volt olyan, hogy hú de nagy szerelem, aztán házasság(vagy együttélés) és válásbőven 30 év előtt, pár év házasság után.


Megfogadtam, hogy amit legközelebb megosztok családi állapotról az max eljegyzés lesz. Ez se garancia semmire, de mégse a 120.sikertelen kapcsolatomat teregetem a nyilvánosság elé.

2021. júl. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire, pedig volt 2 kapcsolatom is. Se közös kép nem volt, se kapcsolati státusz :) Ezekhez semmi köze senkinek. Néha-néha osztok meg fotót, mert a fényképezés a hobbim

23L

2021. júl. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!