Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ha kevés a pénzem, sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ha kevés a pénzem, sokat iszok és gyógyszerfüggő vagyok, ne számítsak rendes kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Ha havonta kb 150.000Ft-ot keresek és napi szinten iszok, gyógyszerfüggő vagyok (rivotril) ne számítsak komoly kapcsolatra?

Mások szerint jól nézek ki és sok haverom van (ebből adódóan gondolom, hogy jófej vagyok)

Nem vagyok erőszakos a piától. Kedves vagyok a nőkkel. De a legtöbbnél ez kizáró ok.

Végzettségem szerint hangtechnikus vagyok, de nem tudtam elhelyezkedni vele.

150-et keresek, meg innen onnan akad néha pénzem. Zenélek, de csak ilyen amatőr szinten.

A rivót meg nem tudom letenni, mert rosszul vagyok egy kihagyott szemtől is. Napi 3x 2mg-ot szedek, erre jön rá, hogy iszok, elvileg nem szabadna, de nem üt ki, pont jól érzem magam.

Kiegyensúlyozott vagyok.

Amúgy szeretek beszélgetni bármiről, kimozdulni. Ne egy bedepizett alkoholista, remegős pánikbeteget képzeljetek el.

Barna hullámos, rengeteg hajam van, barna szemem, borostám, 178cm magas vagyok és arányos testalkatom van. (Ez nem a hírdetés helye, csak felvázolok egy képet)

Eddig két csajom volt. Az egyik kicsit bolondos, mindenért ordított, kiakadt, idegroncs volt. A másik meg az én kevés pénzemet akarta lehúzgálni mer büdös neki a munka. Mind a kettőt én dobtam ki, pár hónapig tartottak ezek a ‘románcok’.

Megváltozhatnék én is, de nincs erőm egyedül, jó lenne egy társ aki támogat. Családom utál. Egyedül anyám van mellettem (nem vele élek).

Nos...szar esélyek? Nem bombázó kell, csak egy rendes, kedves lány, akivel megértem magam.


24F


2021. júl. 19. 12:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
63%
Hát nem hangzol előnyösnek, de ahogy írsz én normálisnak talállak. Szerintem nem esélytelen, van személyiséged. Normális lánynál van esélyed. Felszíneseknél nincs.
2021. júl. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%

Amíg képben van a rivo és az alkohol, igen, szarok az esélyeid

28/N

2021. júl. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
100%
Ez a Rivotril-mennyiség brutális. Ezt fokozatosan kellene elhagyni, kis adagokban. Nem egyszerű dolog, mert olyan mint egy drogról lejönni. Akár pszichiáterrel is érdemes lenne beszélni, hogy segítsen ebben. Ha nem teszed, tönkre fogod vágni magad teljesen, mivel iszol is rá.
2021. júl. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
95%
24 évesen itt tartasz? Na az kemény
2021. júl. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Aha, értem. Le szeretném tenni, de nélküe(lük) fosul vagyok.

És a kevés pénz?

Saját lakás hiánya? (Albérletben élek lakótárssal)

2021. júl. 19. 12:49
 6/26 A kérdező kommentje:
Ja, itt tartok. Ennek is meg van az oka.
2021. júl. 19. 12:50
 7/26 anonim ***** válasza:
98%

Keress fel addiktológust. Ilyen mennyiségű rivó elhagyása nem fog egyedül menni. + még ott a pia is.

Jelen helyzetben normális lány messzire kerülni fog.

2021. júl. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Addig amíg ez egy ideiglenes állapot (mármint a lakás, pénz) addig nincs gáz mert relatíve fiatal vagy. De hosszútávon nyilván nem túl előnyös

Miért nem váltasz munkát? Egy gyárban is megadják már a kafatériával a 200at, néhol többet is?!...

2021. júl. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
82%

A benzodiazepinek alkalmazása gyógyszerfüggőséghez vezethet, különösen alkoholista, vagy drogfüggő egyéneknél. A függőség hosszú időtartamú vagy nagy adaggal történő kezelés esetén beszédzavart, koordinációs zavart, bizonytalan járást és memóriazavart okozhat.

Az ideális párt valahogy nem igy fogalmazza meg az ember.

2021. júl. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Rivotril-kezelés alatt nem fogyaszthat alkoholt, mert az alkohollal együttadva epilepsziás görcsöket válthat ki, vagy kómát, akár halált okozó szedációt okozhat.
2021. júl. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!