Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Qrvából lesz a legjobb feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Qrvából lesz a legjobb feleség? Igaz a mondás?

Figyelt kérdés
2021. júl. 19. 14:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem hiszem, hogy a korábbi "foglalkozása" határozná meg a későbbi hozzáállását egy hosszútávú kapcsolathoz.
2021. júl. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Én magamon az ellenkezőjét tapasztalom.

Kedves, normális nőből lettem valami szívtelen dög.

Azt is hülyeségnek tartom, hogy aki kiélte magát már megnyugszik. Nem, unalmas kis életében inkább felébred a nosztalgia.

Én meg világ életemben hűséges és családcentrikus voltam, és most azt keresem ami még nem volt.

2021. júl. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2, én a bulizással vagyok így korábban kiéltem magam, mostanában pedig megint csak járnám az éjszakákat.
2021. júl. 19. 14:41
 4/11 A kérdező kommentje:
Amúgy igaz, a legveszélyesebbek a szende szűz típusú jó nők, azok egyszer öntudatra ébrednek, és onnantól fűvel-fával.
2021. júl. 19. 14:45
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Jókislány voltam világ életemben, aztán egy szakítás már nem érdekelt semmi.

Jó pár pasival lefeküdtem, de nem azért mert öntudatra ébredtem volna, szimplán azért mert akkora csalódás ért, hogy így toroltam meg a sérelmeimet.

Ettől függetlenül ha lenne párkapcsolatom, hűséges lennék 100%-ig.

2021. júl. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is volt ilyen, kb 27-28 évig minta barátnő, sose néztem másra a páromon kívül. Aztán az utolsó exem megcsalt, meg kb mindenféle szemét dolgot elkövetett, onnantól kezdve nálam valami elszakadt. Nem mondom, hogy fűvel-fával, de az utóbbi 3-4 évben voltak férfiak, nem kellett a tartós kapcsolat, mert most "élnék", miután lehúztam 10+ évet 2 ember mellett hűségben.
2021. júl. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
Annak krvának gondolom rendes löcsöt kell alá pakolni, különben folytatja a krválkodást..
2021. júl. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetemben megcsalt barátnőből lett a legrosszabb k*rva.
2021. júl. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagy ribizli ismerosokbol lett 20-21-22 evesen anyuka meg feleseg. Normalisabb baratnoim meg szinglik vagy az eljegyzesnel sem tartanak... :D
2021. júl. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Talán.
2021. júl. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!