Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszthettem a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszthettem a lányoknak középiskolás koromban?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok jelenleg... eléggé későn lett barátnőm először (25 évesen), bár most megint nincs...


Visszagondoltam a minap a középiskolás éveimre, ami az emlékeimben úgy szerepel, hogy nem én voltam a társaság közepe, és hogy magányos voltam, viszont vannak olyan emlékképek is hogy:


-Egy lány konkrétan azt mondja nekem, hogy tetszem neki, szeretné ha én lennék a barátja, talán 10. osztályban. Erre én nem mondtam semmit


-Egy másik lány folyton mellém ült, sokszor hozzám bújt, de én nem viszonoztam


-Egy fiú osztálytársam azt mondta, hogyha úgy nézne ki, mint én, akkor ezer csaja lenne (pedig átlagos kinézetűnek tartom magam)


-Sok lány ha mentem a folyóson, akkor bámultak


Nos, és azért nem viszonoztam az első kettőt esetet, mert én ekkoriban iszonyatosan visszahúzodó, félénk és későn érő voltam, és gyakorlatilag fel sem fogtam hogy mi történik, meg amúgy is el voltam "varázsolva" ahogy a többiek mondták.


Nem tudom, hogy ezek mindenkivel megesnek -e vagy több minden, és ezek átlagos középiskolai dolgok lennének?


Köszönöm.


2021. júl. 20. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
En akkor vesztettem el a szuzessegem, lehet hogy tetszettel de ez kb semmit nem jelent
2021. júl. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nyilvánvaló,hogy több csajnak is bejöttél akkoriban.
2021. júl. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem volt olyan aki a gatyámba akart nyúlni és mivel kicsi a cerka szégyeltem volna ezért eltoltam a kezét kis fzikai erőt kifejtve, bár elég nehéz volt mert nagyon agresszíven akart turkálni.
2021. júl. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!