Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti hogyan szeretitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogyan szeretitek ha udavarolnak nektek?

Figyelt kérdés
Mik azok a dolgok amivel a leginkább le lehet venni a lábadról?És mi az ami már nem jön be vagy már túl nyálasnak tartassz?

2021. júl. 20. 18:49
 1/5 Sunshinedoll ***** válasza:
90%

Nem tudom, a túl nyálas dolog nekem nem létezik, én szeretem, ha tradicionális, úriember, ha randira hív, akkor ő fizet, szeretem a virágot (de nem az első 3 randin), ha dicsri a külsőmet meg a személyiségemet, ha odafigyel arra, amit mondok és emlékszik rá hetek múlva is, ha hamarabb elkéri a telefonszámom, mint a snapchatem, ha áthív magához aludni, akkor rend van, főz nekem reggelit és van számomra egy vadi új, bontatlan fogkeféje.


Hívjatok anti-feministának, de én úgy vagyok vele, hogy istenítsen, vagy dögöljön meg, én nem szeretem az ilyen teszetosza vagy épp túl vagány csávókat, akik félszavas mondatokat b-sznak nekem oda, hogy azon rágódjak, vagy akinél ott alszok és egy tiszta törölköző csücsök nincs, amiben megtörölközzek.

2021. júl. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte udvariasság, elozekenyseg, bók, majd rövidesen, és ez a lényeg, hívjon el egy kávéra, egy fagyira vagy egy uditőre.. Ott bokoljon, beszélgessünk őszintén, majd kísérje haza vagy a buszomig. Ha a beszélgetés nagyon jó intimre sikeredett, és ha akar meg egy randit örülök a végén egy csókn ak. Nekem nem kell virág első randin, nem kell hogy fizesse a dolgomat a randin, bár egy fagyit elfogadok. Nyíljon meg, érdeklődjön a dolgaim felől, s ő is meséljen.
2021. júl. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem sehogy nem lehet 😐
2021. júl. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
a mai lányokhoz kell egy papír felső oktatásról, meg egy bérkívónat hogy elegendő e a kereseted, utána lehet testiségekről beszélni tovább..
2021. júl. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"szeretem az ilyen teszetosza vagy épp túl vagány csávókat, akik félszavas mondatokat b-sznak nekem oda, hogy azon rágódjak, vagy akinél ott alszok és egy tiszta törölköző csücsök nincs, amiben megtörölközzek."


Igy helyes, ezek miatt panaszkodtok állandóan :P

2021. júl. 21. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!