Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy iciri-piciri gondom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy iciri-piciri gondom, az a baj velem akárhova megyünk pl. nyaralás vagy csak úgy bnőimmel valahova mindig belezúgok egy srácba (vagy talán 2-3ba) Módszer?

Figyelt kérdés
és tök szar érzés hogyha visszautasítanak, tudom hogy ez az élet rendje mármint az hogy mindent meg kell szenvednünk de nincs valami módszeretek erre? Előre is kösy
2008. dec. 9. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
Ez a fiatal korral jár túl sok benned az érzelem nagyon akarod már hogy legyen párkapcsolatod és szerethess végre valakit és ez miatt aki kicsit is megtetszik abba úgy érzed hogy szerelmes vagy!Erre nincs módszer ezt neked kell magadban elrendezned és egyszer úgy is találsz egy fiút aki igazán szert majd és elfogad nem kell siettetni a dolgokat!
2008. dec. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most volt egy komoly kapcsolatom nagyon komoly mondta a srác hogy ő többet tervezett én is úgy terveztem csak nagyon megváltoztak a dolgok és....elidegenedtem tőle és...pedig nagyon szerettem és még mindig egy kicsit de már nme szerettem vele lenni ezért szakítaottam vele..nagyon sajnáltam
2008. dec. 9. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!