Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, külsőre és belsőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, külsőre és belsőre milyen az ideális fiú/férfi nektek?

Figyelt kérdés
És mennyire (és milyen tulajdonságokban) vagytok kompromisszumkészek, ha valaki nem felel meg ennek az ideálnak?
2021. júl. 23. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok és azért válaszolok mert lassan 1 órája nem írt senki, nem azért mert nem tudják a nők hanem mert már milliószor ki lett tárgyalva ez a téma.

Van egy mondás mi szerint ha egy férfi egy fokkal szebb az ördögnél akkor már van esélye BÁRMELYIK nőnél.

Na most ez annyit jelent hogy rendben van a hajad, arcszörzeted, az öltözéked tiszta, megfelelő méretű és a cipőd szintén ápolt tiszta. Illatod nem olyan mint a neandervölgyié.

Fogak ápoltak, hetente 1x használj bőrradírt az arcodon, hidd el meglátszik.

Ha van felesleg rajtad akkor sportolj, nem kell egyből kockahasat villantani.

Ennél többet egy nő se tud mondani, van akinek tetszeni fogsz, van akinek nem, ugyanúgy ahogy neked se fog bejönni minden lány.

Ne az instagram meg celebp**ákból indulj ki, azok szerencsére csak a hangos kisebbség, egy percet nem éri meg foglalkozni velük, soha nem leszél elég jó nekik mert akkor nem itt kérdeznél ilyeneket.

Gondolom normális barátnőt szeretnél, millió szép és csinos csaj van akiknél ha erre odafigyelsz már eséllyel indulsz.

2021. júl. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A belsőre meg annyit szoktak mondani hogy legyen határozott, jó fellépésű, lehessen vele kommunikálni és legyen őszinte, megbízható.
2021. júl. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nem igazán értem, hogy ezeknek a kérdéseknek mi értelme van, mivel MINDEN nőnek mások az igényei. Igen, vannak bizonyos tulajdonságok, amikre több nő vágyik, mint nem, de lehet, a kiszemelted pont a nembe tartozik.

De a kérdésre válaszolva: külsőre legyen igényes, amibe beletartozik, hogy nem extrémen elhízott, mossa a fogát, karbantartja a haját, stb.

Belsőre viszont rettenetesen finnyás vagyok: legyen rendben az EQ és IQ, szeresse a művészeteket, lehessen vele sok dologról beszélni, ne dohányozzon, drogozzon, alkoholizáljon, szeresse az állatokat, legyenek ambíciói, legyen életképes, hozza le nekem a csillagokat az égről (nem, ne elhalmozzon drága kacatokkal, nem így értem), szeresse az állatokat, legyen azonos világnézetünk, közös hobbijaink, összeegyeztethető jövőkép, ne legyen rasszista, homofób. Hirtelen ennyi jut eszembe. Ezekben legminimálisabban sem vagyok kompromisszumkész.

2021. júl. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!