Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek egy fideszessel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy fideszessel?

Figyelt kérdés
2021. júl. 23. 19:08
A kérdező szavazást indított:
fideszes vagyok és igen
fideszes vagyok de nem
nem vagyok fideszes de igen
nem vagyok fideszes és nem
71 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%
Biztos hogy nem. Akinek tetszik az fidesz, az nem lehet normális.
2021. júl. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%
Az ilyet kerülöm is amennyire csak lehet, nem hogy még össze jöjjek vele. Hahahahaha
2021. júl. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
14%
A Fideszeseket kerülöm amennyire csak lehet, mivel se a migrációt nem állították meg, se a nők szavazati nem vették vissza.
2021. júl. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
66%
A büdös életbe soha.
2021. júl. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
25%

Persze hogy összejönnék, fideszesként. De ha nem fideszes, az sem érdekel különösebben, más pártszimpatizánssal is összejönnék.

És igen, itt jön ki a különbség, hogy a fideszesek elfogadóak, nekik mindegy a másik pártállása, de akárhány baloldalival beszélek, csak fújozni tud rám. Szóval nem miattam nem jövünk össze.

2021. júl. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
21%
Öööö...
2021. júl. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
25%
Szexre igen, többre nem.
2021. júl. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
38%
Azért elég undorító egy párt szavazóit sértegetni.
2021. júl. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
8%

Most miért szavaztatok le?

5

2021. júl. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
72%

Soha. Hálistennek a fővárosban értelmiségi fiatalok között ritka, mint a fehér holló. Komolyan bele sem merek gondolni, hogy mennyi lehet az IQ-ja annak aki olyasmit támogat, hogy "egy nő ne akarjon annyit keresni, mint egy férfi!" "A normális meleg tudja, hogy nem egyenjogú a normális, heteroszexuális emberekkel" "Brüsszel megtámadott minket!" Építsünk kínai hitelből, kínai vállalkozókkal, kínai egyetemet.

Ja meg amúgy éppen most talicskázzák magánkézbe az egész országot.


"És igen, itt jön ki a különbség, hogy a fideszesek elfogadóak"


Ezt komolyan volt képed leírni? A Fidesz politikálja konkrétan a gyűlölködésre épül. Utálni kell mindenkit is, ez kovácsolja össze a nemzetet szerintük.

2021. júl. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!