Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érezzem magam szerethet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érezzem magam szerethetőnek és értékesnek, ha sorozatosan csak átvernek és kihasználnak?

Figyelt kérdés
Eddig akarkibe botlottam és akarkivel ismerkedtem, kihasznált, átvert, hazudott...az önbecsülésem nulla. Úgy érzem ha értékes lennék akkor nem tennék ezt velem. Úgy érzem már teljesen összetörtem és nem érek semmit. Hányok a férfiaktól és nem is akarok már ismerkedni, mert már senkiben nem tudok bízni, senkinek nem hiszek.
2021. júl. 24. 15:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

Személyiséged vonzza az ilyeneket, lehet nem tudsz szűrni

Tényleg nem tudom

2021. júl. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Tanuld meg szeretni magadat! Nem kell egyből beleélni magadat egy kapcsolatba... Figyeld meg, hogy milyen ember...

Fogalmazd meg kit keresel.. írd le, azt is ami kizáró ok..

2021. júl. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
12%
Foglalkozz normális férfiakkal, ne csak a top csoporttal.
2021. júl. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%
Igazad van. Nem vagy értékes, mert nem tartod magad annak, ezért más sem tart annak.
2021. júl. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kihasználni azt lehet, akinek van "haszna", ha úgy jobban tetszik, akkor értéke. Fuss neki mégegyszer ennek az önértékelés dolognak, aztán tényleg szűrjél valahogy.
2021. júl. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hagyj magadnak szünetet, hogy felépülj és szerezz magadnak magabiztosságot. Eleinte iszonyat nehéz lesz, de megéri. Egy félév is elegendő lehet.
2021. júl. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
14%
Ha te is akartad, akkor nem feltetlen kihasználás.
2021. júl. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem kérdező, velem is ez van. Én ott rontom el, hogy nagyon beleélem magam már az elején is (nálam a szerelem komoly dolog) és alapvetően jót feltételezek az emberekről. Így 90 százalékban átvernek.
2021. júl. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ma sokkal óvatosabbnak kell lenni. Sok a szhar alak. Rossz a világ.
2021. júl. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Oké, kérdező! Akkor most egy jó darabig ne ismerkedj. Foglalkozz magaddal, kényeztesd magad, a benned élő gyermeket, és add meg neki (magadnak) azt a szeretetet, amit másoktól nem kaptál meg. Legyél önző!!! :) Komolyan mondom.
2021. júl. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!