Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normálos, hogy 22 évesen volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normálos, hogy 22 évesen volt az első erotikus álmom?

Figyelt kérdés
hozzáteszem még szűz vagyok és férfi
2010. aug. 28. 09:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nem hiszem el


de ha mégis igy van, akkor nem igaz amit irtál (mármint hogy férfi vagy)

2010. aug. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

ja , tudom a férfi csak akkor férfi hamár mnem szűz ... bla - bla bla.

oké , akkor fiú , ha úgy jobb :D hajlandó vagyok komromisszumot kötni :D

de a többi mind igaz

2010. aug. 28. 09:55
 3/14 anonim ***** válasza:

Naponta 5-6 álma van átlagban egy embernek. Ezt kimutatták, tény. Emlékszel mindre, hogy biztos lehess az állításodban? (költői kérdés). Tehát 99,9999% hogy csak nem emlékszel rá hogy lett volna.


Nekem kb 10 évesen volt az első.. De már akkor hardcore dolgokat csináltam álmomban, nem is mondanám erotikusnak :D :D


Szerintem nincs férfi aki előbb vesztené el a szüzességét, mint hogy álmodna róla... Most már biztos hogy te is erősíted ezt a szabályt :D


Ha meg tényleg ez lenne az első ilyen álmod, akkor meg se nem baj, se nem rossz. Nincs jelentősége. Főleg, hogy sok álomkutató szerint az álmok agyonszimbolizált dolgok és pl hogy fűrészelsz egy csajt álmodban az tiszteletet is jelenthet, vagy ha pl vérfertőzől álmodban az valószínűbb hogy csak tiszta szeretet jele...

2010. aug. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond. Azt hogy mit álmodsz nem jelenlegi ismereteim alapján nem tudod kontrollálni. :P
2010. aug. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez nehezen hihető.Max. nem emlékszel rá.Vagy eddig egy sivatagban éltél skorpiók között.
2010. aug. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

első vagyok


semmi baj azzal, hogy szűz vagy

azt nem hiszem, hogy nem volt erotikus álmod.

szerintem erre neked semmilyen befolyásod nincs

2010. aug. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

akkor lehet rosszúl fogalmaztam . eddig csak képek ugranak be, de soha nem jutottam el álmomban sem az aktusig. tapizás volt maximum meg ilyenek

de hogy érthetőbb legyen, éjszaka jutottam el arra a szintre, hogy legalább álmomban elveszítettem a szüzességemet , ( tök jófej és tök jól kinéző csaj ismerősőmmel) mert eddig még az sem akart összejönnii.

és abban is biztos vagyok , hogy eddig még soha nem volt ragacsos az alsó nadrágom ébredés után.

arra voltam kiváncsi, hogy ez normális-e , hogy ennyi idősen volt csak az első ilyen élményem .

mivel hogy sokan hitetlenkednek , leírom mégegyszer , hogy ez nem kamu kérdés , és tökk komoly minden amit leírtam.

azt tudom , hogy normális , ha az embernek olykor vannak erotikus álmai, csak eddig nekem nem volt még.

2010. aug. 28. 12:22
 8/14 anonim ***** válasza:
hát nem igazán. bocs haver...
2010. aug. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

durva.

semmi gond haver

2010. aug. 28. 15:23
 10/14 anonim ***** válasza:

Emiatt ne legyenek gátlásaid, ne érezd magadat aszexuálisnak. Nem emlékezhetsz vissza, hogy 16 éves korodban miket álmodtál. Nyilván voltak akkor is ilyen álmaid.

Azért, mert reggelre nincs "bizonyíték", még álmodhattál olyat, csak nem emlékszel. Az estek többségében magömlés kíséri ezeket az álmokat, de van úgy, hogy nem. Velem legalább is volt olyan, hogy nem élveztem el.

2010. aug. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!