Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utasítanak el a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasítanak el a lányok csak azért mert nem akarok szexelni?

Figyelt kérdés
Nincs egy olyan lány sem akinek nem fontos a szex? Volt olyan aki második randi után tűnt el miután nem feküdtem le vele, volt olyan aki 2 hónap után rázott le ugyanilyen indokkal, stb.
2021. júl. 26. 07:59
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Mert az emberek szeretnek szexelni. Mi akadályoz 2 hónap után ebben?
2021. júl. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én nem vágyom a szexre, semmilyen hatást nem vált ki belőlem.
2021. júl. 26. 08:01
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha aszexuális vagy, akkor keress hasonló partnert.
2021. júl. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Attól hogy te nem vágysz a szexre még a legtöbb nő vágyik rá és hozzá tartozik egy kapcsolathoz. Ezt már a legelején kéne velük közölni hogy te nem vágysz a szexre, nem akarsz szexelni. Keress egy aszexualis nőt, mert másra nincs esélyed.
2021. júl. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Erre találták ki a barátkozást.
2021. júl. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

mert normalis, felnott, egeszseges embernek fizikailag es lelkileg is igenye van a szexre egy bizonyos ido utan. a 2. randin emiatt lerazos vagy idiota vagy kamu, de 2 honap nem szexeles utan en is elkuldenelek, mert az max baratkozas, nem ferfi-no kapcsolat.

mi is a bajod a szexszel?

2021. júl. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Én se szeretem és kapom az ívet. Nem vagyok aszex, de semmi jót nem találtam benne. Aszex FB csoportot ajánlom. Sokan nem értik, hogy enélkül is bazi jól lehet élni.


N

2021. júl. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#6

Nekem semmi igényem nincs rá. Nem érzek szexuális vonzalmat.

2021. júl. 26. 08:37
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

Hát én meg csak olyan nőkkel találkozom! Hónapokig ismerkedünk, de a szexet kerülik. Amikor rákérdezek hogy mi a probléma, azt mondják hogy semmi, nekik nem fontos, sőt!


Kérdező! Cseréljünk nőt! Én bevonzom a bolygó összes létező asszex nőjét.

2021. júl. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
36%

A leszbikusok nem szeretik vesztegetni a szexre is fordítható időt, sokan párhuzamot is húznak a férfiasabb viselkedésű leszbikusok és a palik között.


Minek várjanak rád, ha mástól aznap megkapják a kielégülést?

2021. júl. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!