Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti hogyan reagáltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan reagáltok arra hogyha észreveszitek hogy közterületen vagy tömegközlekedésen valamelyik fiú hosszabb ideje bámul titeket, elsősorban (minden bizonnyal) a külső megjelenésetek miatt?

Figyelt kérdés
2021. júl. 26. 08:55
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Zavar.
2021. júl. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem szoktak bámulni, mert ronda vagyok, maximum pár paraszt, akik pont azért bámulnak, mert ronda vagyok. De ezek általában nagyonprolik vagy cigánygyerekek és be is szoktak szólni, szóval azt reagálom, hogy egészségükre, jó nekik, hogy ez a legjobb szórakozásuk.
2021. júl. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Engem is zavar.
2021. júl. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
A szemébe nézek addig, amíg végre el nem néz máshova. Baromi zavaró.
2021. júl. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ablak mellett ulok altalaban, zenet hallgatok es bamulok kifele. Vagy ha nem ulok, akkor allok a nem nyilo ajto mellett, es bamulok kifele. Ha eszre is veszem, hogy valaki nez, akkor is folytatom a kifele nezelodest, nem foglalkozom vele.
2021. júl. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, nem érdekel. Ha nagyon feltűnően csinálja max zavar.
2021. júl. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Elő szokott fordulni és utálom, kifejezetten zavar.
2021. júl. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Odaszólok neki. Nem bunkón, de úgy, hogy észrevegye magát.


Nem öltözök kihívóan, inkább a csinos-laza vonalat képviselem, nincs kinn soha semmim, de simán megbámulnak így is, amit nem szeretek.

2021. júl. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Általában megbámulnak mert nem mindennapi, de csinos ruhákat hordok. Igazából nem zavar, már megszoktam.
2022. szept. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

99%ban énis elkezdem őt bámulni hogy mégis miért bámul engem, és 99%ban a pasik ilyenkor azt hiszik hogy azért bámulom őket mert nekemis tetszik az illető, aztán jönnek leszólítani egy szexre a meki wc ben vagy elerhetoseget kérnek én meg próbálok menekülni előlük ahova csak lehet.

25n

2022. szept. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!