Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan exed ,akire nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan exed ,akire nem vagy büszke ?És utólag meg sem tudod mondani mit kerestél vele ?

Figyelt kérdés
2021. júl. 26. 22:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
47%
1 ilyen van. Állitólag szép pasi vokt anno de belülről rondabb nem is lehetne...
2021. júl. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Egyikre sem vagyok büszke. L
2021. júl. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Valamiért csak együtt voltunk akkor nem?
2021. júl. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen. Úgy voltam vele, hogy a külsőség nem számít. Aztán kiderűlt, hogy a belső értékei is egy hányás. Nárcisztikus volt. Mai napig szégyenlem, ha valaki felhozza.
2021. júl. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Csak egyetlen egy. Amikor elengeded az addig képviselt elveid felköpsz, majd aláállsz. Aztán se a környezeted nem érti de még saját magad sem.
2021. júl. 27. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

Mivel érzelmileg érett, magas EQ-ú, és viszonylag magas emberismerettel rendelkező felnőtt szeméyiségem van, ezért nem, nincs ilyen exem. Csak szeretetteljes, intelligens és hosszú távon is vállalható barátnőim voltak.


A titok az ismerkedés hosszában rejlik.


Kérek mindenkit, aki a párkeresésben nem tudja a felelősséget vállalni, pontozzon le! Köszönöm.

2021. júl. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Meg tudom mondani anno miért választottam, de már szégyellem hogy voltam vele.
2021. júl. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!