Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyi idő után már minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi idő után már minden pasi megnéz, meg fordul más nők után?

Figyelt kérdés

1,5-2 évvel ezelőtt még azt mondta a párom hogy ő nem néz meg más nőket, de ha jön vele szembe valaki akkir rá néz. Esetleg el képzeli hogy az a ruha ami rajta van hogy állna rajtam. Azt mondta a megnézés az más mint mikor csak rá néz egy lányra

4,5 év után viszont már el jutottunk odáig, hogy meg is nézi őket, és van hogy utánuk fordul és meg nézi mondjuk a fenekét a nőnek. Nem előttem, de be vallotta. Ez normális?


2021. júl. 28. 07:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az
2021. júl. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A szép embereket én is megnézem, nemtől függetlenül. Ha melletted nem csinálja ezt, nem tiszteletlen, nem ismerkedik, én nem csinálnék belőle ügyet.
2021. júl. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%
Ti nők teljesen megölitek a férfit.
2021. júl. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
De mi baj ezzel? Nyilván nem feltűnő módon és nem akkor ha épp te is mellette vagy. De sose értettem azokat - és főleg nőket - akik még ezt is be akarják korlátozni, hogy a pasijuk rá se nézhet másra. Nő vagyok és házas. A férjem is megnéz más nőket, persze nem akkor ha vele vagyok. Én is megnézek más pasikat. Ha ez a dolog ennyiben marad, szerintem nincs ezzel gond.
2021. júl. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
valoszinuleg mindig ezt csinalta, az elejen is, csak nem vallotta be.
2021. júl. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Te is nézd meg a pasikat.
2021. júl. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem inkább csak nem akart megbántani az elején.. Elég fura, hogy azt képzeli el, egy adott ruha hogy állna rajtad, inkább azt, hogyan nézhet ki a lány a ruha nélkül.

Én is észrevettem már néha, hogy a barátom megnézi a lányokat, és persze, nem esik jól, de egyrészt tudom, hogy nem a külsőm a hibás, mert nagyon szép és csinos lánynak tart mindenki, sokat edzek, szépítkezek, nőies vagyok, stb, másrészt, nem tett különbséget a lányok között, senkit nem nézett meg jobban, mint a többit vagy ilyesmi, és máshogy is néztek ki.

Egyszer szóvá tettem, és azt mondta, hogy egyszerűen csak fáradt volt, és nézett ki a fejéből, nagyon szeret engem, ne aggódjak, meg is ölelt meg minden. De a tettei tényleg igazolják, a tenyerén hordoz.


Szóval, ha továbbra is úgy érzed, hogy szeret és törődik veled, akkor nincs nagy baj. De hogyan vallotta be? Te kérdezgetted, vagy magától? Mert ha magától, akkor esélyes, hogy azért mondta, mert részéről már elmúlt valami..

2021. júl. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden hapsi megnézi a nőket. Ha a kezedet fogva nem teszi, nem bámul, nem forog, tehát nem tiszteletlen, sztem OK.
2021. júl. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez tök normális ha csak akkor nézeget amikor nem vagy ott akkor még tök szerencsés is vagy.
2021. júl. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első perctől kezdve megnézik a nőket... de kapaszkodj meg, az autókat, motorokat stb. dolgokat is megnézik. :D
2021. júl. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!