Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám felkelteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám felkelteni egy idősebb nő figyelmét?

Figyelt kérdés
2021. aug. 1. 18:11
 1/1 anonim ***** válasza:
38%

Én szoktam szexelni 35-45 éves nőkkel. Most 27 vagyok már, de 22 évesen is szexeltem 40 éves két gyerekes elvált anyukával, 24 évesen 37 évessel, stb. Nagyon nincs nagy trükköm, egész jól nézek ki, illetve ezekkel a nőkkel pedig értelmesen, éretten szoktam beszélgetni. Ők már ráadásul nem is köntörfalaznak, elég hamar a tárgyra lehet velük térni, ha tetszel nekik. A fiatal csajokkal szokott ilyen lenni, hogy egyikkel a 3. másikkal az 5. randin lehet még csak lefeküdni (nem minddel, de ilyenek is vannak), az idősebb nőkkel viszont kivétel nélkül mind lefeküdtünk már az első randin (de úgy, hogy előtte nem volt ez szó szerint így megbeszélve).


De ez is nagyon változó. Amikor a szakmai gyakorlatomat csináltam pár éve, akkor volt a cégnél egy csinos 40 éves egyedülálló nő, aki iszonyat bejött nekem, kb belé voltam zúgva amíg ott voltam pár hónapig. Neki például annyira nem jöttem be, hogy legyen köztünk valami, akármit csináltam. Szóval ilyen is van.

2021. aug. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!