Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek túl az elmúlt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl az elmúlt éveken?

Figyelt kérdés
Az exem rengeteget bántott a kinézete, a belső tulajdonságaim miatt. Most, mikor valaki elkezd udvarolni, állandóan azon kattog az agyam, vajon mit akar tőlem és vajon miért kezd velem beszélni és ő is biztosan csak kiröhög és bántani fog. És abban a pillanatban bezárkózok, szegény pasi meg nem érti, mi baj van vele. Holott velem van a baj.
2021. aug. 6. 06:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Álljon meg a menet. Mi az, hogy veled van a baj? Azzal kezdődik a kérdésed, hogy megalázott kívül-belül.

Nagyon, nagyon jól gondold meg, hogy össze akarsz-e jönni vele még egyszer.

Én soha nem járnék egyik exemmel sem újra. Nem haragból, egyszerűen ha egy kapcsolat egyszer már bizonyítottan nem működött, akkor nagyon rizikós újra próbálkozni.

2021. aug. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1 voltam, nagyon reggel van, azt olvastam először, hogy az exed udvarol. :D


Nekifutok újra: Hasonló élményem nekem is volt, ilyenkor el kell engedni a korábbi fájdalmakat és megadni az új udvarlónak azt a lehetőséget, hogy elfogulatlanul tekints rá. Az exed bántalmazó viselkedése nem univerzális, ha ezt szem előtt tartod, akkor könnyebb lesz megnyílnod is.

2021. aug. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De rettegek, hogy megnyílok és újra bántani fognak. Hogy újra megkapom, milyennek kellene lennem és ehhez képest egy semmi vagyok. Tudom, hogy minden pasi más, mégis félek megnyílni. Hiszen az ex sem volt ilyen. Vagy csak én nem láttam a nagy rózsaszín ködben.
2021. aug. 6. 06:59
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valami baj lehet az önértékeléseddel, nem egészséges, hogy előző kapcsolatodban eltűrted, hogy alázzanak és nem áltál ki magádért. Valamiért nem tartod magad fontosnak, talán azt hiszed megérdemled? Ez nagyon nincs jól, senki sem érdemli, hogy darab rongyként bánjanak vele, igenis szólj vissza, ne hagyd magad! Most, hogy feldolgozni se tudod az exed, mindenképpen szakembert javaslok!
2021. aug. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz rendbejönni magaddal önerőből, akkor tényleg elkel egy jó szakember segítsége. Addig nem is javaslom az új kapcsolatot számodra, amíg valamilyen szinten nem tisztáztad magaddal a dolgokat.

Mikor ért véget az exeddel való kapcsolatod?

2021. aug. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd ha már késő lesz nekiállsz kapálózni
2021. aug. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én úgy próbálom feledni az ilyen mélyen megmaradt bántást, hogy a sok más pozitív véleményre emlékeztetem magam. Hogy ő, ez az egy bár ennyire megsebezte a lelkem azzal amit rólam mondott, de sok más férfitól pedig sok jó szót, véleményt, udvarlást...kaptam.

Nem mondom, hogy sikerül teljesen ki törölni a lélekből, az elméből, de sokat segít.

2021. aug. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!