Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedesi fazisban mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedesi fazisban mit gondoltok nagy ajandekokrol? (10 000 Ft).

Figyelt kérdés
Olyan, mintha meg akarna vasarolni, pedig nem penzes pasi.
2021. aug. 6. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ismerkedési fázisban ez nem fér bele. Később, ha járunk, akkor igen, ha anyagilag nem terhelő. De ismerkedéskor felejtős, kvázi le akar kötelezni...
2021. aug. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogadnám el.


N

2021. aug. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Én azt gondolom,hogy manapság 10 000Ft sajnos nem nagy összeg. Igazából nehéz is belőle egyáltalán normális ajándékot venni,nem hogy nagyot.

Azt jó emberismerettel ki lehet szűrni,hogy milyen szándékkal adja az ajándékozó. Aki nagylelkű és megengedheti magának,az nem feltétlen hátsószándékkal adja.

2021. aug. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedési fázisban ez akkor is sok. Nem azért mert hű de nagy összeg, hanem mert kvázi hülyeség. Mivel még nagyon kétesélyes a dolog, olyan mintha így akarná megfogni a nőt. Ami kicsit cinkes.
2021. aug. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudni mióta ismerkednek,az sem mindegy. Főleg,ha még valami alkalomra adja ismerkedés alatt. Persze,az emberek nem egyformák,de én magamat és a randipartneremet sem tartanám olyan egyszerűnek,hogy bàrmelyikőnk azt képzelje,hogy egy kisebb ajándékkal megvásárolt magának.
2021. aug. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is ajandekozós típus vagyok, de ismerkedési fàzisban nem szabad.


Nem is biztos, hogy eltalàlja az izlèsèt, mert nem is biztos hogy ismeri mèg annyira.


+ a randi etikett is tiltja, pont az olyan dolgok miatt amiket fent is írok és a többiek is írnak

2021. aug. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet én vagyok a maradi vagy épp a nem maradi,de ez az ajándék dolog szerintem totál felesleges. Ilyen fázisban végképp. Oke egy szál virág tök aranyos meg csoki vagy akármi de ilyen 10 ezres nagyságú már inkább tényleg csak nagyzolás
2021. aug. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem a nagy ajándék nem 10 ezer forintnál kezdődik.
2021. aug. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom ne... Én már a virágoktól is kivagyok. De ha már ismerkedtek egyáltalán honnan tudja mit szeretnél?
2021. aug. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem fogadnám el.
2021. aug. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!