Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha az életem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha az életem nem boldog?

Figyelt kérdés
Anyám szerint is egy nagy nulla vagyok, akit kiismernek bárhova is megy dolgozni, hogy csak egy szerencsétlen. Tehát nem is vagyok jó még egy munkára sem, így félek bárhova is beadni a jelentkezésem, mert mégis miért választanának engem. Van barátom, de vele se úgy alakulnak a dolgaim ahogy szeretném. Kár volt megszületnem is.
2021. aug. 9. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
akkor itt az ideje változtatni rajta.. nem gondolod?
2021. aug. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

1.


...feltéve, ha erre van lehetőség. Nem mindig van.


Kérdező:


Anyádat el kellene távolítani az életedből, mert megmételyez az amit képvisel és amiket mond.

2021. aug. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De nagyon el vagyok keseredve, az életemnek se látom értelmét. Senki nincs aki szeretne.
2021. aug. 9. 13:41
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Keress fel egy pszichológust.
2021. aug. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez az első mondat valami borzasztó szomorú.
2021. aug. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#2 Mindig van lehetőség a változtatásra.


A kifogás gyártásban az ide kérdést irkálók kimagasló szintet értek el.

2021. aug. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

6.


Papíron van, de reálisan nézve nem mindig. Ismerek olyan embert aki hitte és hiszi, hogy váltathat - és 10 év alatt nem változott semmi, dacára, hogy letett 2 diplomát azóta. Ennek így - mint kiderült - semmi értelme nem volt. Mindezt azért, mert "túl idős" és az úgy a különböző vezetők szerint "nem érvényes". Ez hol tisztességes és reális lehetőség a változásra, a jobb életre?

2021. aug. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Édesanyád véletlenül nem nárcisztikus?

Lépj be a “tükröm légy” Facebook csoportba. Ott tudnak segíteni a “sorstársak”,

2021. aug. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Itt a legelso problema az, hogy anyad nem szeret/szeretett ugy ahogyan egy anyanak ezt tennie kell. Ezzel nem vagy egyedul, masoknal is van ilyen. Emiatt kialakul gyakran a szeretethiany, ami elegge negativ iranyba tud sodorni alkalmankent. Ezt potolni nem fogod tudni felnott korban, de ha tudatositod magadban amikor ez dolgozik benned, akkor tehetsz az ellen, hogy a szeretetkenyszer tonkretegye a kapcsolataidat, s elobb utobb elfogadod magadat is. Mert a gyerekkori szeretethiany azt okozza, hogy felnott korban is ertektelennek erzed magad, aki nem erdemli meg a pozitiv visszacsatolasokat.
2021. aug. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!